Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů) S01E05: Children of the Royal Sun

S01E05: Children of the Royal Sun

S01E05: Children of the Royal Sun

Mateo se potýká s následky svých činů. Josefina vkládá důvěru do sestry Molly, která je šokována zjištěním, že jde o Tiagovu sestru. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise ze slumů v Sonoratown do domu Vegových. Dottie se spřátelí s Brianem a Alex napomíná Townsenda ohledně jeho osobního života. Peter obdrží znepokojivý telefonát od Elsy a Tiago konfrontuje Matea.

cz sk
24.5.2020
369 000
51 minut

Základní info:

Režie: Roxann Dawson
Scénář: Jose Rivera

Hrají: Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Thomas Kretschmann (Richard Goss), Dominic Sherwood (Kurt), Amy Madigan (Adelaide Finnister), Sebastian Chacon (Fly Rico), Adan Rocha (Diego Lopez), Piper Perabo (Linda Craft), Julian Hilliard (Tom Craft), Hudson West (Trevor Craft), Lin Shaye (Dottie Minter), Kyle McArthur (Brian Koenig), Stephanie Arcila (Bernadette Romero), David Figlioli (Randolph), Veronica Ocasio (Sofia),…

Foto: Showtime

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Josefina bude mluvit se sestrou Molly a že hned zjisti že jde o sestru Tiaga a jsem zvědav co vlastně jeji matka sleduje a co si představuje až to s tim detektivem skonči a taky Tiego byl fakt drsnak ale že nechal bratra utect to jsem nečekal a taky to nemělo chybu jak Elsa a Craft pohřbivaji mrtvolu a ještě se při tom oddavaji sexu.

4.6.2020 | 15:39:57

Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
64/100 - 24×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás