Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

S01E08: Hide and Seek

S01E08: Hide and Seek

Lewis konfrontuje Townsenda v jeho kanceláři a Tiago vyslýchá Adelaide, přičemž se dozví, že je Josefina nyní členkou kongregace sestry Molly. Rio žádá Matea, aby se vzdal své staré rodiny a přijal ji a Pachucy. Peter jde navštívit Lindu do ústavu, avšak zjišťuje, že ona je připravena na boj. Townsend a Kurt jdou na nebezpečnou vycházku, zatímco Peter Craft se dohaduje s ostatními členy Německo-amerického spolku. V domě Craftových mezitím Frank terorizuje Toma a Trevora a Maria se je před tímto démonickým dítětem snaží ochránit.

cz sk
14.6.2020
289 000
55 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že tohle Else s Mariou moc nevyšlo, jinak musim řict že vztah Tiaga a Molly fakt nema chybu a když je nachytal Lewis tak to bylo vtipne, a ten konec jak na ně někdo zautočil tak to bylo jak mafie.

15.6.2020 | 11:37:26

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama