Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

S01E09: Sing, Sing, Sing

S01E09: Sing, Sing, Sing

Tiago a Lewis musí i přes nebezpečí učinit odvážné rozhodnutí. Townsend je v koncích, což ho přiměje uchýlit se k poslední možnosti. Z podnětu Elsy se Peter rozhodne vzít Toma, Trevora a Franka do kina. Lewis dohlíží na vězeňský převoz Diega Lopeze, zatímco Tiago a Molly si jdou zatančit do Crimson Cat, kde konfrontují zbytek Vegovy rodiny.

cz sk
21.6.2020
380 000
55 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
memar

Tak toto bol najlepší diel série.

6.8.2020 | 10:34:18
Jiri007

Dobry dil, musim řict že konfrontace všech členu rodiny neměla chybu jak se všichni pohadali a taky musim řict že Lewis byl fakt dobry jak si to nakračel ke Gossovi a řekl mu na rovinu co chce a ten konec že se policajti pomsti to se dalo čekat.

22.6.2020 | 10:15:48

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama