Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů) Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

V neděli se dočkáme už čtvrtého dílu Penny Dreadful: City of Angels, a abyste věděli, co se v tomto a následujících dvou dílech stane, přečtěte si oficiální popisy těchto epizod. Na jaké události se v nich těšíte?

0 2
15.5.2020

1×04 – Josefina and the Holy Spirit

Datum premiéry: 17. května 2020

Tiago pročesává Mollyin dům na pláži kvůli stopám, což vede ke znepokojivým odhalením. Radní Becková předkládá alternativní trasu pro dálnici, čímž rozlítí Townsenda. Peter Craft zve Elsu k sobě domů na oslavu a tím vyvolává podezření u své ženy Lindy. Lewis žádá gangstera Bennyho Bermana o pomoc v boji s narůstající nacistickou hrozbou v L.A. Poté, co Josefina zažije trýznivou zkušenost s policií, Mateo se svými novými přáteli Pachuky vyhledává odplatu a Josefina se s pomocí sestry Molly snaží dosáhnout duchovního osvícení.


(Magda se jako Elsa seznámí na oslavě s dalšími německými občany.)

1×05 – Children of the Royal Sun

Datum premiéry: 24. května 2020

Mateo se potýká s následky svých činů. Josefina vkládá důvěru do sestry Molly, která je šokována zjištěním, že jde o Tiagovu sestru. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise ze slumů v Sonoratown do domu Vegových. Dottie se spřátelí s Brianem a Alex napomíná Townsenda ohledně jeho osobního života. Peter obdrží znepokojivý telefonát od Elsy a Tiago konfrontuje Matea.

(Josefina vyhledá pomoc u sestry Molly.)

1×06 – How It Is with Brothers

Datum premiéry: 31. května 2020

Tiago a Lewis vyslýchají Diega a domáhají se přiznání, ale Lewis cítí, že Tiago před ním něco skrývá. Adelaide varuje Molly před jejími osobními tužbami, které ohrožují budoucnost chrámu. Townsend se dozvídá o Kurtově překvapivé minulosti. Peter Craft učiní rozhodnutí ohledně jeho manželství s Lindou. Maria vypátrá Matea a naléhá na něj, aby se vrátil domů.

(Mateo bude trávit čím dál více času s Pachuky.)

Diskuze /6

Fifipek

Chápu správně, že v popisu dílu je spoiler jako kráva? :D WTF :D Tenhle seriál opravdu kope „značku“ Penny Dreadful stále hlouběji…

#2 tominotomino
15.5.2020 | 23:26:51
tominotomino

#1 Fifipek: Jaký máš na mysli?

#3 Fifipek
webmaster
15.5.2020 | 23:36:57
Fifipek

#2 tominotomino: „zjištění sestry Molly, že Tiagovou sestrou…“ no napsat to do popisu dílu (čímž netvrdím, že je to váš problém,páč así jen překládáte z originální synopse) mi tedy přijde fakt mimo…

#4 tominotomino
16.5.2020 | 1:43:32
tominotomino

#3 Fifipek: A co je na tom spoilerového? Vždyť Josefina je Tiagova sestra a Molly to prostě dosud nevěděla.

webmaster
16.5.2020 | 10:50:36
Fifipek

Ne nadarmo se říká, že ráno je moudřejší večera :D Nicméně ta věta opravdu může indikovat, že se Molly dozví, že je sestrou Tiaga… :D

#6 tominotomino
16.5.2020 | 12:46:48
tominotomino

#5 Fifipek: Dobře, trochu jsem to upravil ;)

webmaster
16.5.2020 | 14:50:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E05: Children of the Royal Sun

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás