Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

Penny Dreadful: City of Angels

Penny Dreadful: City of Angels je hororovým a historickým dramatem, které se odehrává na konci 30. let 20. století před začátkem druhé světové války, což je doba, kdy je město Los Angeles protkané mexicko-americkým folklórem a vzrůstá zde napětí mezi různými sociálními skupinami. Navíc zde svádí boj dvě božstva – Santa Muerte a proti ní samotný Ďábel. A aby toho nebylo málo, ve městě probíhá i špionáž pro Třetí říši. Místní obyvatelé tak nemají o potíže s tím vším spjaté nouzi.

Seriál Penny Dreadful: City of Angels je spin-offem seriálu Penny Dreadful, který se vysílal také na stanici Showtime v letech 2014–16. Za vznikem tohoto seriálu stojí stejně jako u toho původního John Logan. Premiéra seriálu je naplánovaná na 26. dubna 2020 na Showtime.


(Plakát k první sérii. Foto: Showtime)

Hlavní role v seriálu ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucie.8

Všechny díly jsem dokoukala jen vypětím sil. Hrozná nuda. S původním Penny dreadful to nemá vůbec nic společného.

webmaster
11.6.2021 | 21:06:24
Baruš1994

Natalie Dormer to tam celé zachraňuje, ale ani jedna z jejích postav mě nějak extra nebaví.. Jediný důvod, proč se dívat na ten seriál, je jeji manipulace napříč různými postavami.. Nicméně, jinak docela nuda. Dodívala jsem to jen ze setrvačnosti, konec nebyl o nic lepší. Proč to má podtitul Penny dreadful také nechápu, vždyť to už s tím nemá lautr nic společného

14.7.2020 | 19:08:19
dafodil

Vesměs nuda a očekávaný děj tak 75% času všech epizod. Původní serie byla někde jinde.

1.7.2020 | 11:01:48
Anmatra

Pro mě velice silný a hluboký zážitek. Děkuji

29.6.2020 | 19:04:06
Tom Tealc

Prvni serie naprosty luxus, druha je nuda, rozvlekla, nic moc se v ni nedeje bohuzel a neni cim zaujmout, skoda. Dormer je dobra, ale scenar je opravdu rozvlekla nuda…

8.6.2020 | 10:31:37
ArtanisX

Nic moc jsem od toho nečekal, takže nejsem ani moc zklamaný, tenhle seriál jen parazituje na původní sérii s famózní Evou Green… Dormer je slabá jak čaj…

15.5.2020 | 19:41:23
Rik

Po prvních dílech lze konstatovat,že jde o průměrný seriál,který nezachrání ani výborná forma. I herecky to není žádná sláva. Jde vidět,že tvůrčí tým se neumí popasovat s klasicky pojatou kriminálkou s mystickými prvky a děj je takový „rozplizlý“.

15.5.2020 | 12:16:50

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama