Penny Dreadful S03E01: The Day Tennyson Died

S03E01: The Day Tennyson Died

S03E01: The Day Tennyson Died

Vanessa, která přišla o svou víru, hledá útěchu u americké terapeutky doktorky Sewardové. Ethan doplouvá do Ameriky a pod dohledem inspektora Ruska zrovna cestuje vlakem skrz poušť na západě země. Sir Malcolm se v Zanzibaru setká s indiánem Kaetanayem, který – jak se ukáže – zná Ethana. Viktor v Londýně vyhledá svého starého přítele doktora Jekylla.

cz sk
1.5.2016
540 000
59 minut

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Vanessa byla fakt k nepoznani ale musim řict že potom jak šla za doktorkou tak vypadala hned lepe a jsem zvědav co Vanessa na terapii všechno odhali a co po ni chce Drakula a Ethanuv utěk to byl fakt masakr kdo vi co otci provedl že ho tak nutně chce zpatky a taky jsem zvěedav na spolupraci Frankesteina a Jekylla.

22.9.2020 | 18:50:02
Lili Mckeen

Tenhle seroš prostě nemůže zklamat teda mě rozhodně ne. Rozjezd perfektní jen tak dál zatím jsem nadšená ze všech dějových linek. :)

10.5.2016 | 22:37:31
alexis

Spadla mi čelist. V druhé sérii se mi zdálo, že se snaží o senzačnost za každou cenu, ale zdá se, že se teď zase vrací ke stylu první série a pomalu budovaného příběhu.

10.5.2016 | 6:40:41
Tatko-Šmolko

No,a idem sa rozpísať :D Čakal som kedy si to budem môcť stiahnuť v HD a poriadne si to pri televízori vychutnať. Ale nejak sa to zo stránky stratilo a neostávalo mi nič iné, len si to pozrieť pekne so slúchatkami v ušiach. Ukázalo sa to ako výhoda. Časť mala takto neopísateľnú atmosféru, hudbu som počul aj v bruchu :D, (bola úžasná, skvelo dopĺňala scény napr. tú kde Vanessa prvýkrát zahlane doktorku), a šeptavé dialógy ku koncu nabrali úplne iný rozmer. Tiež sa mi páčilo, že sme neboli celý čas v Londýne. Myslel som, že jediným lákadlom na túto sériu má byť Dr.Jekyll . Nemám rád upírov a už keď som prvýkrát zahliadol, že tu budú upíri prevracal som oči. Ale, že tam zapoja Drakulu !!! ČOŽE ?!! Pozjazd jak vínko ;) a čo sa ohladom ukážok týka, vyzerá to na skvelú sériu dúfam, že nesklamú.

5.5.2016 | 17:18:58
DamianaFrey

Perfektný diel! Viac nemám čo dodať…Iba snáď to, že na Dr.Sweetsovi mi sakra niečo nesedí :) ;-) Niekomu s tak „sladkým“ priezviskom skrátka nemôžete veriť ;-)

4.5.2016 | 11:30:25
LadyJane92

Perfektní návrat!!! Byla jsem nadšená jak z návratu hlavních postav (hlavně toho, že Viktor přežil, protože bez něj bych to asi nepřežila já :D), tak z těch nových postav.:-) Dr. Jekyll naprosto předčil má očekávání, jak vzhledově, tak stylem hraní a mluvy (takže další postava, do které jsem poblázněná :D). Patti LuPone samozřejmě také perfektní a Renfield a Dracula na konci – WOW! Draculův hlas mi hodně připomněl úžasně temný Ďáblův hlas ze scény v 1. sérii, kdy Vanessa při milování s Dorianem zase spadla do posedlosti („Hello, my child.“). Asi největší překvapení mě čekalo v muzeu s dr. Sweetsem – pořád jsem si říkala „toho úžasného charismatického herce znám“, pak mi cosi našeptávalo, že ho určitě znám z Dextera. Bingo! Takže za nové postavy spoustu palců nahoru!

3.5.2016 | 18:09:51
Unicornqua

Jsem ráda, že se Penny Dreadful vrátilo k svým literárním zdrojům. Druhá sezona mi přišla slabší, ale tady mě už první díl hodně potěšil. Tolik literárních referencí, super výkony, super příběh. Těším se na další.

3.5.2016 | 13:18:06
Harlekýn

Jop, Eva ví, jak hrát… ;)

2.5.2016 | 20:21:02
Mak

Úžasná podívaná!!! Nemohla jsem se dočkat!! :)

2.5.2016 | 18:29:44
KajuUsS_

Chyběl mi tento seriál :)

2.5.2016 | 16:28:31
1

Penny Dreadful
90/100 - 233×

Penny Dreadful

Scenárista John Logan a režisér Sam Mendes (oba dva se podíleli na bondovce Skyfall) se opět spojili, tentokrát v televizi. A se svým hororovým seriálem zamířili rovnou do Londýna přelomu 19. a 20. století, kde oživili klasické postavy jako jsou Dorian Gray či Viktor Frankenstein.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Eva Green (Vanessa Ives), Josh Hartnett (Ethan Chandler), Timothy Dalton (Sir Malcolm Murray), Harry Treadaway (Viktor Frankenstein), Rory Kinnear (Monstrum), Helen McCrory (Evelyn Poole), Billie Piper (Brona 'Lily' Croft), Simon Russell Beale (Ferdinand Lyle),

Třetí řada

S první fotkou ze třetí řady se vrací Patti LuPone

S první fotkou ze třetí řady se vrací Patti LuPone

Třetí řadu hororového Penny Dreadful uvidíme už příští rok a její natáčení už samozřejmě začalo. V nových epizodách uvidíme kromě starých známých taky nové herce a jednu divácky úspěšnou postavu z druhé řady. Ta se objevila na prvním oficiálním snímku z natáčení.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Reklama

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás