Pennyworth
86/100 - 26×

Pennyworth

Populární komorník Bruce Waynea získává po téměř osmdesáti letech vlastní seriál, jenž odkryje počátky jeho přátelství s Thomasem Waynem.

USA | 2019 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Epix | 55 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní

S02E07: The Bloody Mary

S02E07: The Bloody Mary

Alfred se připravuje na odlet do Ameriky, ale jeho románek s Gullyho ženou nezůstane bez následků. Lord Harwood se ocitl v nepříjemné situaci a na pomoc mu vyrážejí Bet s Peggy. Thomas Wayne a Lucius Fox se zatím rozhodnou říct Anglické lize o hrozbě v podobě Stormcloud.

cz sk
21.3.2021
54 minut

Scénář: Jimmy Dowdall
Režie: Catherine Morshead

Foto: EpixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že se Alfred nakonec rozhodne zustat a jsem zvědav co ted Unie naplanuje když viděli co Stormcloud dokaže, jinak nemělo chybu jak za Alfiem přišel Gully a chtěl po něm posledni praci ale to jak věděl že je mu Melanie nevěrna tak to jsem nečekal že zareaguje až takhle prudce a jsem rad že Melanie odletěla ale mrzi mě že Alfred ma pořad smulu na ženy že se žadnou nevydrži bo Mel byla docela pěkna a jsem zvědav jak to ted bude mit Alfred s Gullym jinak Harwood se zachoval fakt nečekaně jak chtěl složit zbraně jsem zvědav co uděla plukovnik Salt ted a taky co uděla Bet se svoji sestrou.

28.4.2021 | 11:33:20
default

Lordstvo mělo koule to takhle ukončit. Respekt! Myslíte, že seriál skončí odletem Alfieho do USA?

27.3.2021 | 5:08:55
KevSpa

„Tohle by mohl být začátek krásného přátelství.“
Tak tenhle odkaz nejen na Casablancu mě rozsekal. :D

webmaster, korektor
26.3.2021 | 11:39:43
Lex Luthor

Kdoví, jak v Alfredově době vypadá Gotham jestli je to stejné temné město, jako za Batmana tak to moc velký únik z Londýna není kdoví jestli dámy nevstoupí z bláta do louže.

22.3.2021 | 21:22:49

Stav překladu

Epizoda S02E10: The Lion and Lamb

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Laisobel, @BottleOfWater,
@KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: GLHF, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Pennyworth

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Pennyworth a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama