Pennyworth
86/100 - 27×

Pennyworth(Pennyworth: The Origin of Batman's Butler)

Populární komorník Bruce Waynea získává po téměř osmdesáti letech vlastní seriál, jenž odkryje počátky jeho přátelství s Thomasem Waynem.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Epix, HBO Max | 55 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní

S03E10: Highland Wedding

S03E10: Highland Wedding
cz sk
24.11.2022
44 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Doufám že se narodí už Bruce Waine v další sérii!

30.1.2023 | 6:29:05
Lex Luthor

Londýn zasáhne ukolébavka a celé město se zblázní Alfy zachrání matku svého dítěte a v závěru se vezmou. Armáda odpálí nukleární střelu na Londýn, Martha ukáže svému manželovi svou pravou tvář, oba se pak usmíří. Malá Sam je uprostřed všeho chaosu podezřele klidná a zdá se, že jí to baví asi z ní bude dobrý nový batman, nebo batwoman? uvidíme závěr třetí série se celkem povedl a uvidíme jestli bude další série tak zatím dávám sbohem seriálu Pennyworth.

26.11.2022 | 16:57:32

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama