Perception (Prozíravost) Čeká nás seznámení se s Danielovým otcem

Čeká nás seznámení se s Danielovým otcem

Čeká nás seznámení se s Danielovým otcem

Ano, je to tak, ač ještě nebyly odvysílány ani zbylé čtyři díly řady druhé, již nyní se objevují první informace, co se týče řady třetí. A v té se seznámíme s otcem doktora Daniela Pierce, kterého si většina z nás zamilovala v roli paranoidního schizofrenika s neuvěřitelně bystrým mozkem a schopností rozlousknout i ty nejzapeklitější případy FBI, ke kterým se dostává, když pomáhá své bývalé studentce Kate Morettiové, přičemž se jim do cesty plete její bývalý manžel Donnie Ryan a Danielova nejčastější a nejoblíbenější halucinace Natalie Vincent.

A kdo si Danielova otce zahraje? O tom si přečtěte více v následujícím článku.


0 0
13.2.2014

V roli Danielova otce Jamese Alana Pierce se představí třiasedmdesátiletý Peter Coyote, kterého můžete znát například ze seriálů Law & Order: Los Angeles (kde si zahrál státního návladního Jerryho Hardina), Flashforwardu (kde si zahrál prezidenta Davea Segovia), sci-fi 4400 (kde si zahrál Dennise Rylanda), Commander in Chief, The Inside, The Color of War a dalších.

A co můžeme říct o setkání Daniela a jeho otce?


Daniel Pierce je překvapený, když jeho otec James Alan Pierce přijede do města s jistými ohromujícími novinkami. Jelikož je jejich vztah naplněn zlostí z dob minulých, Daniel není touto návštěvou zrovna nadšený.

Na zbylé čtyři epizody druhé řady se můžeme těšít již v noci na 26.února a třetí patnácti dílná řada nás čeká v létě roku 2014.

Těšíte se? Co byste v seriálu rádi viděli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...