Perception (Prozíravost) Co náš čeká v posledních epizodách seriálu?

Co náš čeká v posledních epizodách seriálu?

Co náš čeká v posledních epizodách seriálu?

Jak již dobře víte, seriál Perception stanice TNT byl zrušen a nic víc, než posledních pět epizod třetí řady, nás již nečeká. A o čem tyto epizody budou? To si můžete přečíst v následujícím článku. Ovšem pozor, oficiální popisy epizod nikdy nejsou bez spoilerů!


4 0
23.12.2014

Epizoda jedenáctá Brainstorm
Datum vysílání 17.2.2015
Poté, co doktor Daniel Pierce utrpí vážná zranění, musejí jeho otec James a přítel Paul Haley učinit obtížné rozhodnutí, zda dovolit, aby Daniel podstoupil vysoce rizikovou operaci. Daniel mezitím pracuje na řešení případu vraždy, který jej přiměje zpochybňovat vše, co vidí a slyší.

Epizoda dvanáctá Meat
Datum vysílání 24.2.2015
Když je majitel maso zpracovávající společnosti brutálně zavražděn, agentka Kate Morettiová v utajení vyšetřuje společnost bojující za práva zvířat, kterou podezřívá z nekalé hry. Zatímco jí Pierce pomáhá s vyšetřováním, zvažuje velmi osobní vyznání Kate.


Epizoda třináctá Mirror
Datum vysílání 3.3.2015
Daniel Pierce a Kate Morettiová odkrývají mezinárodní skandál, když vyšetřují vraždu bangladéšského diplomata a chicagského reportéra. Rozptýlená případem se Kate potýká s přípravami na její nadcházející svatbu s Donniem a obrátí se na Daniela s žádostí o pomoc.

Epizoda čtrnáctá Romeo
Datum vysílání 10.3.2015
Poté, co je student nalezen mrtev, Daniel Pierce se snaží najít vraha, zatímco brání přítele oběti, který věří, že je psychicky nemocný a vinen z tohoto zločinu. Mezitím se, když se Kate a Donnie připravují na svůj svatební den, musí Pierce konfrontovat se svými pocity.

Epizoda patnáctá Run
Datum vysílání 17.3.2015
Když se Kate Morettiová v den svatby ztratí, Daniel a Donnie vyrazí nevěstu na útěku hledat. Brzy zjistí, že Kate byla unesena nebezpečnou osobou z Pierceovy minulosti. Nyní musejí Daniel a Donnie riskovat všechno, aby Kate zachránili, než bude příliš pozdě.

Myslíte, že vás tento závěr seriálu uspokojí?

Diskuze /1

urbis

Jsem na to moc zvědavá, podle toho co se píše to půjde asi do ztracena… no uvidíme třeba překvapí :)

25.12.2014 | 14:39:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...