Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

Perception se další řady nedočká

Perception se další řady nedočká

Jak vy všichni, kdo jste Perception sledovali, víte, tenhle seriál nebyl úplně pro střední proud. Pro tu největší nenáročnou skupinu diváků. Pro mě osobně bylo překvapením už to, že se seriál dočkal celých tří řad. Příjemným překvapením, nicméně překvapením. Stanice TNT se rozhodla nás už nadále nepřekvapovat a seriál Perception se ruší. V únoru bude odvysíláno zbylých pět epizod a tím to pro Perception končí.

Bude vám tenhle seriálek chybět?

0 2
16.11.2014

Diskuze /3

Setkon

Mno, chybět mi nepochybně bude, ale co si budeme povídat, budoucnost to nemělo. Snad někde jinde, s jinými scénáristy, herci a motivy. Sbohem, Dane a spol., a sbohem, trpěliví překladatelé. Ještě těch pět dílů a bude ot tohohle pokoj. :)

#2 Milenka
17.11.2014 | 10:47:01
Milenka

#1 Setkon: No upřímně si vůbec nejsem jistá, že překlad dokončím. Možná pak někdy v létě, až nebudu mít do čeho píchnout, ale vzhledem k mizernému zájmu o seriál, tudíž nulové motivaci a pracovnímu vytížení v lednu až březnu to vidím černě.

#3 Thomas Morta
23.11.2014 | 16:04:13
Thomas Morta

#2 Milenka: Z čeho usuzuješ, že je mizerný zájem o seriál? Naopak, když jsem se tu ptal na něco ohledně titulků, tak mi nikdo nikdy neodpověděl:-(

24.11.2014 | 2:19:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama