Perception (Prozíravost) Titulky k letnímu finále jsou hotové

Titulky k letnímu finále jsou hotové

Titulky k letnímu finále jsou hotové

Ano, je to tak, máme tu titulky k druhé části letního finále a další díly nás čekají až někdy v zimě. Opět jsme je pro vás stvořili s Mathesusem a Valadou06 a díl rozhodně nezklamal očekávání nikoho z nás, takže se máte skutečně na co těšit.

Přejeme příjemnou zábavu a budeme rádi, když se s námi podělíte o své dojmy.

0 0
29.8.2013

Diskuze /4

kaktuss

Diki moc za titulky. Neviem, ci som nasiel chybu alebo si radi titulky vymyslate, ale je mi divne prelozit „You are my little girl.“ ako „Jsem tvuj otec.“ :-)

30.8.2013 | 7:41:41
Valada06

Letní finále bylo naprosto úžasné! To jak se nakonec všechno obrátilo v Katin prospěch… A s tím otcem bych to viděl spíš jako nedorozumění. Zajímavé, za titulky většinou nikdo neděkuje, ale kritika jednoho řádku se objeví hned, tím ti ale samozřejmě nezazlívám, že jsi na to upozornil, na takové věci by se upozornit mělo, jen si myslím, že by to mohlo jít oběma směry stejně.

webmaster
30.8.2013 | 12:22:53
Milenka

Titulky si určitě nevymýšlíme. Tohohle přeneseného významu jsem si při korekcích samozřejmě všimla, ale jelikož to obojí vnímám v dané situaci jako víceméně stejné, protože obojí znamená „Miluju tě a jsem tu pro tebe“, tak jsem to tam nechala a za svým rozhodnutím si stojím.

#4 alien07tit
webmaster
30.8.2013 | 18:20:35
alien07tit

#3 Milenka: Pravidlo na preklad ktore by platilo na 100% asi neexistuje. Mam jedno do zbierky ktore obcas pouzivam pri tazkoprelozitelnych castiach filmu. Co by asi povedal Cech/Slovak v tejto situacii… Vase preklady sa mi pacia a Perception je asi moj najoblubenejsi serial (okrem zabavy som sa pri nom vela naucil). Takze vdaka za preklady. Samozrejme ze nie iba za Perception.

2.9.2013 | 7:44:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...