Percy Jackson and the Olympians
0/100 - 0×

Percy Jackson and the Olympians

Mladistvý Percy Jackson zjistí, že je potomkem řeckého boha, Poseidona, a vydá se na dobrodružství, aby urovnal probíhající bitvu mezi bohy. Diův blesk byl totiž ukraden a Zeus viní z krádeže samotného Percyho Jacksona, kterému dá čtrnáct dní na jeho vrácení, jinak zahájí válku mezi bohy.

USA | 2024 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

Objeví se herci z prvních dvou filmů v seriálu?

Objeví se herci z prvních dvou filmů v seriálu?

Autor Percyho Jacksona a Olympanů Rick Riordan odpověděl na příspěvky na sociálních sítích s dotazem, zda se herci z předchozích filmů objeví v seriálu od Disney+.

4 1
14.4.2022

Minulý měsíc Riordan zveřejnil další aktualizaci k seriálu Percyho Jacksona na svých webových stránkách a oznámil, že produkční tým začíná diskutovat o obsazení dospělých. Během příspěvku Riordan reagoval na četné diskuse na sociálních sítích o tom, zda seriál od Disney+ bude zahrnovat hvězdy z těchto dvou filmů jako dospělé postavy, a řekl, že neví, kdo bude obsazen. Riordan pokračoval s tím, že i když uznává talent herců obou filmů, byl by raději, kdyby byl televizní seriál úplně novým začátkem.

Díky bohu už nejsem na sociálních sítích, ale Becky mi řekla, že se vedla nějaká diskuse o tom, kdo by mohl hrát jakou roli a jestli v televizním seriálu bude někdo z filmů. Krátká odpověď: Nemám ponětí. Neměli jsme o tom žádné diskuse. Ale v těch filmech byli někteří velmi dobří herci, kvůli kterým se cítím hrozně, protože s těmi filmy museli být spojováni. Nikdy bych je nepožádal, aby se k té noční můře znovu vraceli, zvlášť když jich tolik pokračuje ve skvělé, úspěšné kariéře. Navíc celý smysl seriálu je udělat to znovu. Začít úplně od začátku.


Foto: Fox

Navzdory tomu, že jak fanoušci, tak Riordan hlasitě deklarovali, že nemají rádi film Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief, protože se odchýlil od knižní série, film po svém uvedení stále obdržel chválu za herecké výkony. Zvláštní chválu dostal Logan Lerman, který ve filmech hraje Percyho, a byl za svůj výkon nominován na několik cen. Možná proto online fanoušci navrhli, aby Lerman hrál v nadcházející show Percyho otce Poseidona.

Zatímco Riordanovo prohlášení pravděpodobně nepřestane šířit fámy a žádosti online, je dobrou připomínkou toho, že zbývá udělat ještě hodně práce, než bude Percy Jackson náležitě uveden na obrazovky. Z jeho prohlášení je jasné, že Riordan chce naplnit očekávání od televizního seriálu, aniž by sliboval něco, co nebude dodáno. Očekává se, že premiéra seriálu Percyho Jacksona od Disney+ bude někdy příští rok, takže fanoušci mohou do té doby očekávat od Riordana spoustu dalších aktualizací.

Líbilo by se vám, zda by se původní herci z filmů ukázali v seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama