Perry Mason (2020)
81/100 - 21×

Perry Mason (2020)(Perry Mason)

1932. Spojené státy se snaží vzpamatovat z Velké hospodářské krize, Los Angeles se ale díky rozmachu ropy, filmovému průmyslu, letním olympijským hrám a obrovskému oživení evangelického křesťanství daří. Perry Mason, vyřízený trestní obhájce, se stává součástí senzačního soudního procesu o únosu dítěte. Jeho vyšetřování je předzvěstí zásadních důsledků, kterým bude čelit on sám, jeho klient i město jako takové.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew Rhys (Perry Mason), Tatiana Maslany (Alice), John Lithgow (E.B. Jonathan), Chris Chalk (Paul Drake), Shea Whigham (Pete Strickland), Juliet Rylance (Della Street)

Perryho příběh dnes začal

Perryho příběh dnes začal

Minisérie Perry Mason od HBO se dočkala své premiéry a ani u nás na ni nemusíme čekat. Seriál bude možné celý sledovat na HBO GO i s českými titulky ihned po zveřejnění v zámoří. Těšíte se na osmidílnou kapitolu o Masonově vzestupu?

6 0
22.6.2020

Diskuze /5

hyena

Fuha tak pilot neuveriteľne luxusny vôbec nepoznám toho hlavného herca ale ako depresívny alkac si ma okamžite získal škoda len že to není naraz vonku toto by som dal na jedno pozretie

23.6.2020 | 1:09:29
percival2

Zatím jen další z vlny „takových těch surových realistických seriálů“. Začalo to Taboo, O.K., tam tomu pomáhal Tom Hardy. Další byl The Alienist, toho už jsem nedal, i když tam hraje vynikající Daniel Brühl. Tohle mi připadá ve stejném duchu a dám tomu ještě jeden díl šanci.

23.6.2020 | 7:04:27
hyena

Taboo je jedno veľké WTF ale alienist je totálny seriálový úžas ak ťa to nebavilo tak nema cenu aby sa ďalej pozeral tento seriál ktorý je za mňa síce len po pilote totalna bomba no ale tak kukol som si tvoj profil a zasa tvoj vkus ide na míle mňa.

#4 percival2
23.6.2020 | 9:21:48
percival2

#3 hyena: Já se raději u seriálů směju. Takové ty spousty krve a jiných nechutností mne neděsí, jen si u toho neodpočinu. Vím, že takto časem skončím u Dallasu nebo MacGyvera, ale stárnu, no :-D

A taky mi připadá, že ten Perry Mason toho autora scénáře musel něčím nasrat, že ho tak týrá. Je to skoro jak román od Kulhánka, kde musí všichni hrdinové řádně trpět, jinak by si to neužili.

Počkám na další díl, třeba si to sedne ;-)

23.6.2020 | 10:10:45
elsadistico

Ale Dellu Streetovú som čakal väčšiu sexbombu :( tu sa predlohy moc nedržali.

24.6.2020 | 20:03:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama