Person of Interest (Lovci zločinců) S01E15: Blue Code

S01E15: Blue Code

S01E15: Blue Code

Další osobou zájmu Johna Reese a Harolda Fince je policista pracující v utajení jako zločinec v jedné velice nebezpečné New Yorské skupině. Co všechno bude muset Reese udělat, aby muže ochránil?

cz sk
16.2.2012
13 160 000
42 minut

Další osobou zájmu Johna Reese a Harolda Fince je policista pracující v utajení jako zločinec v jedné velice nebezpečné New Yorské skupině. Aby muže mohl Reese dostatečně ochránit, musí infiltrovat skupinu a nakonec na sebe vzít i identitu policisty, aby ochránilo osobu zájmu, která se za každou cenu snaží najít vůdce všeho. To se mu sice podaří, avšak za vším stojí něco mnohem většího, než nějací zločinci z velkoměsta – CIA. „Vláda nemohla vyhrát válku proti drogám… Tak je používají k financování války proti terorismu.“ – Reese „To se všeobecně ví?“ – policista „Pochybuju. Společnost je postavena na tajemstvích.“ – Reese A co se týče CIA a tajností: v okolí se stále potlouká Johnův bývalý nadřízený a Fusco je Reesem nasazen jako špech do HR (spolku špinavých policistů). Ve flashbacích pak můžeme sledovat Reesovo působení v CIA.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tombik

y

16.3.2012 | 23:43:20

Person of Interest (Lovci zločinců)
94/100 - 152×

Person of Interest(Lovci zločinců)

Společensko-kritický seriál od Jonathana Nolana (Temný rytíř), který odráží, stejně jako například Homeland, důsledky jedenáctého září. Především se ale zaměřuje na problematiku vládního sledování, a to očima akčního a špionážního thrilleru.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Michael Emerson (Harold Finch), Amy Acker (Samantha Groves (Root)), Sarah Shahi (Sam Shaw), Taraji P. Henson (Joss Carter),

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

46%
26%
13%
8%
8%
197 hlasů

Podělte se o své tipy!

Reklama

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie

Reklama