Person of Interest (Lovci zločinců)
95/100 - 155×

Person of Interest(Lovci zločinců)

Společensko-kritický seriál od Jonathana Nolana (Temný rytíř), který odráží, stejně jako například Homeland, důsledky jedenáctého září. Především se ale zaměřuje na problematiku vládního sledování, a to očima akčního a špionážního thrilleru.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Michael Emerson (Harold Finch), Amy Acker (Samantha Groves (Root)), Sarah Shahi (Sam Shaw), Taraji P. Henson (Joss Carter),

Bude pátá série Person of Interest poslední?

Bude pátá série Person of Interest poslední?

Pátá série Person of Interest bude mít nejspíše jen 13 epizod, bude serializovaná a s největší pravděpodobností i poslední. CBS doposud však nic oficiálně nepotvrdila.

11 0
17.5.2015
TheDarkKnight

Jak před nedávnem informoval web deadline.com, CBS sice obnovila seriál Person of Interest pro pátou řadu, avšak objednala pouze třináct epizod, zatímco v minulých letech byla vždy potvrzena plnohodnotná série o dvaadvaceti epizodách.

I když CBS doposud nepotvrdila ani nevyvrátila, zda se bude jednat o finálovou řadu, nasvědčuje tomu nejen zkrácená série, ale i prohlášení vedoucí stanice CBS, Niny Tasslerové.


Momentálně vedeme s týmem [Person of Interest] jednání. Jonathan Nolan s Gregem Plagemanem za námi přišli a předložili nám vskutku úžasné nápady na další sérii. A víte, musíme se rozmyslet. Vždy šlo o velmi chytrý a tvůrčí seriál. Ještě nevím, zda půjde o konec, či ne. Pokud ano, dočkáte se skvělého zakončení. - Nina Tesslerová

Pokud tedy CBS nepřidělí Person of Interest plnohodnotnou sérii v průběhu vysílání třinácti epizod páté řady, což je velice nepravděpodobné, dočkáme se s velkou pravděpodobností první serializované série Person of Interest (respektive třeba říci, že Person of Interest je na pomezí mezi serializovaným a procedurálním seriálem, pátá řada by však měla být čistě serializovaná bez odboček k vedlejším příběhům s osobami zájmu) a nejspíše i úplného zakončení seriálu. Dokud však finálovou řadu nepotvrdí sama stanice, jedná se o nepotvrzené teorie a dohady.

Bude pátá řada poslední? Foto: CBS

Diskuze /18

5825

Néééééééééé ja nechcíííííííííí aby byl posledníííííí néééééééééééé­ééééééééé !!!!

17.5.2015 | 19:25:35
ScaryX

Já jsem za to naopak rád. Osoby zájmu by v momentální situaci nedávali moc smysl a 13 ep je akorát k vygradování příběhu. Určitě bych byl raději za delší pokračování, ale nevím kam dál by příběh ještě mohl pokračovat.

čestný člen redakce
17.5.2015 | 19:37:33
snehulakobrovsky

Budu úplně za blba, ale co znamená „serializovaná“ a „procedurální“ co se týče seriálu? :D

#5 Lujdžino #6 Kendal #14 TheDarkKnight
18.5.2015 | 9:33:56
IdrisPukke

Jéj, to je velice smutná zpráva ale na druhou stranu furt lepší neř aby to přeplácali hovadinama

18.5.2015 | 10:03:26
Lujdžino

#3 snehulakobrovsky: Tak to jsme dva ,četla jsem ten článek 3× a taky jsem z toho mimo jen jsem se to bála přiznat tak nahlas :-) ne ale nyní vážně taky tomu nerozumím :-(

#6 Kendal
18.5.2015 | 14:16:33
Kendal

#5 Lujdžino: #3 snehulakobrovsky: Podľa toho, čo som čítal v článku a môjho odhadu sa domnievam, že v sérii nebudú žiadne filerové diely. Všetko sa bude týkať hlavného deja.

#8 Lili Mckeen
18.5.2015 | 15:34:19
honzaarr

Jestli to je zamýšlená poslední série nebo ne půjde velmi dobře odhadnout na základě vysílacího času. Jestli to poběží v pátek nebo v sobotu večer, tak je to jasný.

18.5.2015 | 18:37:30
Lili Mckeen

#6 Kendal: Taky si myslím, prostě žádné odbočky bude se řešit jenom likvidace Samaritáná, obnovení stroje, záchrana Sam. Nebudou přicházet žádná čísla protože nemají od koho takže se budou věnovat pouze důležitým věcem. Jen se mi zase zdá, že na to je 13 epizod až moc, takovéto zápletky vždy zvládli ve dvou maximálně třech dílech. Jsem ráda za každý díl k dobru jen se bojím aby to moc nenatahovali a seriálu to neublížilo nebo ho úplně pohřbilo když ještě není jisté zda to bude opravdu konec.

#9 Kendal
19.5.2015 | 8:21:38
Kendal

#8 Lili Mckeen: V dvoch troch dieloch zvládly odvrátiť hrozbu v New Yorku a zachrániť si životy. Toto bude likvidácia celosvetovej organizácie o 3 ľuďoch. Sú síce hlavné postavy, ale aj oni majú svoje limity.

#10 Lili Mckeen
19.5.2015 | 9:42:34
Lili Mckeen

#9 Kendal: To je jasný, mě jde spíš o to, že když nebudou mít žádné vedlejší aktivity tak co budou 13 dílů po 40 minutách dělat? A vlastně se ani tak nebojím o děj protože ten do teď zvládali podle mě skvěle a určitě si nějak poradí i s tímto, ale ber to tak, že 13 dílů pořád stejná věc k řešení. Pokud se Amíkům přetrhne nit když vynechají jeden díl přestanou seriál sledovat a bude jedno jestli to je nebo není poslední řada prostě to utnou kvůli nízké sledovanosti. To ať raději oznámí poslední řadu kluci to nějak šikovně zakončí a alespoň mi (věrní fanoušci) budeme mít pořádný konec. Prostě by to chtělo pořádnej rozjezd hned v prvním díle ať to všechny chytne a těší se na každý díl tak jako mi tady =)

19.5.2015 | 11:23:35
Charles.R

Já si myslím že to je blbost, tenhle seriál by se dal ještě pěkně rozvíjet. Tolik možností. To samé u Dextera…

19.5.2015 | 12:59:14
pozitkar

Spíše to bude jak pátá řada Fringe … co díl, to jeden člověk, co ho zachránili a pak ve třech dílech finále …

19.5.2015 | 19:47:07
Virus

Jéééje. Tam toho je co můžou za 13 dílů udělat. Jen než se daj dohromady a než zprovozní stroj. Prachy nemaj, nikdo na ně nedohlíží a Samaritán je všude. Takže to dá chvilku zabrat. Plus jak je to s Eliasem se ještě furt neví. Taky co nadvláda gangů Eliase a Dominika? Ty se určitě nerozprchnou. A bývalá šéfová Polární záře taky neřekla své poslední slovo. A ani nemluvím o Sam, která je na druhé straně. (ale takový dvojitý agent by se hodil) A jestli Samaritán bude takový ten finální boss, tak stroj bude potřebovat silný upgrade softwaru. ;-) A to bude něco obnášet. Takže se nebojím že tam budou 13 dílů čumět tupě do zdi a čekat kdo něco vymyslí. :-)

20.5.2015 | 17:16:28
TheDarkKnight

#3 snehulakobrovsky: Procedurální = co epizoda, to případ, žádná výrazná dějová společná linka, nanejvýš vztahová, například NCIS. Serializovaná = má hlavní dějovou linku, příliš neodbočuje od děje, opak procedurální, například True Detective;)

TheDarkKnight
20.5.2015 | 18:17:38
Dharter

Jonathan Nolan evidentně vložil primárně svou energii do svého nového western projektu a na Person of Interest se vys… Je to vidět na zhoršené kvalitě této série a ten závěr byl fakt velmi primitivně nafabulován.

28.5.2015 | 2:08:30
Ištván87

Jen ať už to skončí. Ze začátku (první dvě série) to bylo fakt skvělý, ale ve třetí sérii (kterou právě sleduju) už se moc babrají v záporácích. A jelikož seriály, kdy každý díl pokračuje tam, kde ten předchozí skončil (to asi bude ten serializovanej seriál), jsou jenom ztrátou času (ve filmu ke stejným výsledkům dojdou v mnohem kratším čase), tak ani nevím, jestli se budu dívat na poslední sérii. Navíc jsem na IMDb viděl, že John Greer nejspíš neumře ani během čtvrté série (doufal jsem v jeho násilnou a pomalou smrt hned v prvním díle, v němž se objevil), takže jsem čím dál tím víc naštvanej. Proto jsem nemohl koukat ani na výše zmíněného Dextera. Sice se mi líbilo, jak působil filmově, ale koukat se na dvacetihodinový filmy (co série, to neskutečně nataženej film, kde záporákům naprosto všechno vychází, a to jen aby mohla mít série přes dvacet dílů), to je kravina. Proto radši koukám na sitcomy, nebo na kriminálky (jmenovitě na Castlea a na Person of interest, ale Castlea nejspíš dokoukám, zatímco u PoI nějak nevím). Nechápu, proč je v posledních letech takovej boom u těch seriálů, u nichž se tvůrci tváří, jak jsou chytří, přičemž scénáristi na začátku série nevědí, jak dopadne a na konci série nevědí, jak to bude pokračovat dál.

#17 Blacky
2.6.2015 | 21:52:07
Blacky

#16 Ištván87: Když tě seriál nebavý tak na něj nečum

17.8.2015 | 8:50:46
Blacky

Podle mne vše dobadne tak že Finch sestavý znovu stroj ,ale tentokrát ja virus který bude utočit na samaritána a nahraje se do nej přesněji do jeho hard disků. Které jsou po celém světě.

17.8.2015 | 8:54:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

46%
26%
13%
8%
8%
197 hlasů

Podělte se o své tipy!

Reklama

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama