Person of Interest (Lovci zločinců) Co nás čeká a nemine v následujících epizodách

Co nás čeká a nemine v následujících epizodách

Co nás čeká a nemine v následujících epizodách

Šestá epizoda je za námi a sedmá a osmá s devátou nás čekají již zanedlouho. Pojďme se podívat, co vše nás čeká. Přečtěte se drobné spoilery z osmé a deváté epizody (pouze rozšiřují synopse a odhalují další kus děje, nevyzrazují zvraty – jsou skryty). Také si spolu pojďme vytvořit několik krátkých teorií.


2 0
4.11.2014

Honor Among Thieves

Synopse

Shawová se přidá k mezinárodním pašerákům, aby mohla chránit nejnovější osobu zájmu. Nečekané události ji však vystaví nebezpečí odhalení Samaritanem. Stejně tak jsou i Finch s Root vysláni na nebezpečnou sabotážní misi.

Tým

Scénář: David Slack
Režie: Sylvain White


Teorie

Samaritan se již nějakou dobu snaží dopadnout členy Finchova týmu. Dalo se očekávat, že se mu brzy povede alespoň někoho vystopovat. Jelikož je to ale Shawová, je možné, že bude zadržena a tým toho využije, aby Samaritana porazil.

Point of Origin

Synopse

Reese se přihlásí jako dobrovolný instruktor na policejní akademii, aby ochránil nejnovější osobu zájmu, jíž je talentovaný mladý důstojník. Mezitím Martine loví jednoho člena týmu za pomoci informací od Samaritana.

Tým

Scénář: Tony Camerino
Režie: Richard J. Lewis

Spoilery

Martine se bude snažit v přestrojení za právničku dostat k jednomu členovi Finchova týmu, odhalit jeho identitu a zřejmě jej i zneškodnit.

Teorie

Pokud by se Martine podařilo v předešlé epizodě chytit Shawovou, je možné, že by odhalila slabé místo a šla po zbytku týmu. Kdo bude další na řadě? Nejpravděpodobnější je Reese, jehož identita je nejkřehčí vzhledem k jeho konání. Pro další vývoj by ale by však byl zřejmě nejzajímavější Fin­ch.

The Devil You Know

Tým

Scénář: Erik Mountain Režie: Richard J. Lewis

Spoilery

Podle všeho by se tato epizoda měla zaměřovat na vzrůstající spor mezi Bratrstvem a Eliasem.

Teorie

Je možné, že tato epizoda bude nějak navazovat na tu z předešlé (třetí) sezóny s názvem The Devil's Share, která odrážela důsledky smrti Carterové. V této epizodě šel John Reese po posledním členovi prohnilého policejního sboru HR.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Mammon52852

ÁÁ poslední videi opět lámalo srdce :-(

4.11.2014 | 22:32:27
SagitaX

Nečítal som spoilery pretože si nechcem nechať ujsť prekvapenia :) čím by som ale rád reagoval je dosť čudný postoj Stroja (skôr scenáristov ale tvárme sa že sa to deje naozaj :D )… Trošku mi vadí nečinnosť Stroja, jeho momentálne najprioritnejším bežiacim protokolom je prežitie a ochrana záujmových osôb (Harold a spol.). Avšak v minulých častiach sme videli že Stroj pokladá za najlepšiu obranu útok (niekoľko pokusov ako zabiť Harolda aby bol Stroj voľný v dobe jeho vývoja). Preto nerozumiem tomu prečo Stroj aktívne nebojuje proti Samaritánovy, navyše ak má výhodu v podobe neviditeľnosti… Stroj a Haroldov tým sú krytý identitami ktoré znemožňujú Samaritánovy lokalizovať ich, na druhej strane Samaritán je ľahko lokalizovateľný aj keď extrémne decentralizovaný, pretože je napojený na vládny cecok informácií. Najlogickejším krokom pre Stroj by bolo aktívne narúšať zdroje informácií alebo dokonca kŕmiť nesprávnymi informáciami Samaritána a tak vytvárať mylné spojenia a vadné súbory znalostí v jeho vnútorných systémoch. Ak by Stroj vytrval v takejto činnosti, Samaritán by sa pre nekorektnosť vyhodnocovania údajov (znalosti silne poznačené nevalidnými informáciami ktoré by simuloval Stroj) stal nefunkčným… A zdá sa že to nie je zložité, pretože ak Root dokázala umiestniť falošné identity na jeden zo serverov Samaritána a vďaka tomu ich nevie rozpoznať, pre Stroj musí byť hračka umiestniť podobné „zlomyseľnosti“ a vyradiť tak celý systém vyhodnocovania hrozieb alebo dokonca celú logiku systému… Pripadá mi to ako keby niekto hodil supermanovy kryptonit za golier, s rozdielom že Stroj samotný žiadny kryptonit nemá, preto je dosť nezmyselné aby bol v úzadí a pasívne sledoval…

4.11.2014 | 22:44:26
suzuki051cj

Mate chybu v datume v boxiku-epizoda 4×7 sa ma vysielat az 12.11. tak si to opravte…

#4 TheDarkKnight
5.11.2014 | 13:54:52
TheDarkKnight

Ano, díky, původně se to mělo vysílat, ale pak byla ohlášena pauza… Už je to opraveno. #3 suzuki051cj:

5.11.2014 | 18:27:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie