Person of Interest (Lovci zločinců) Postřehy a teorie k epizodě Death Benefit

Postřehy a teorie k epizodě Death Benefit

Postřehy a teorie k epizodě Death Benefit

Je za námi dvacátá a velice průlomová epizoda, kdy Harold Finch potkal doposud nejnebezpečnějšího nepřítele. Co vše se v minulé epizodě stalo se můžete dočíst zde a o vaše teorie ohledně finále sezóny se můžete podělit na tomto fóru. Co myslíte vy, že Finchův tým čeká v budoucnu?


0 0
22.4.2014

Harold Finch za tu dobu, co zachraňuje životy lidem z „nedůležitého seznamu“ potkal již řadu nepřátel, kteří se snažili ohrozit Stroj nebo jeho. Nyní však na scénu přichází doposud nejnebezpečnější nepřítel, John Greer, nejvýše postavená osoba v Decima Technologies.

Greer nejen že chce zničit Haroldův Stroj a nahradit ho Samaritánem (to se mu podařilo), ale také chce chytiti Harolda a jeho celý tým. Aby toho docílil, je ochoten zajít jakkoliv daleko. Dokonce hodlá využít Finchovi lásky, Grace Hendricks, aby Harolda vylákal ven, zatímco bude vyslán tým s jediným úkolem – dostat Reese a (postřelenou) Shawovou. A tak to vypadá, že Finche a jeho tým čekají těžké časy, kdy budou muset všichni utíkat, schovávat se a nakonec i bojovat proti jednoznačné přesile.


Bude to obrovská bitva, která, vzhledem k potvrzené 4. sérii, snad skončí vítězstvím Harolda Finche.

Vyvstávají zde však dvě zásadní otázky: Přežijí tento obrovský boj všichni? Jak se Harold Finch chce vrátit ke „starému“ životu, když Samaritán prošel kongresem a jeho výsledky budou nejspíše lepší než ty Northen Lights. Vždyť vzpomeňte na Greerova slova:

Test v omezené oblasti, řekněme v New Yorku, 24 hodin, rychle, čistě. Potom to vypneme. Žádné zbraně, žádná policie, jenom informace.

Co myslíte vy, že Finchův tým čeká v budoucnu?

Zajímavost: Johna Greera hraje John Nolan, který je strýcem tvůrce seriálu Jonathana Nolana a jeho světoznámého bratra, Christophera Nolana.

Diskuze /3

Nicolas

Já si nemyslím, že by to pro náš tým dopadlo bůh ví jak růžově. A pokud někdo zemře, tak to typuji na Root (ta jediná by mi nechyběla). Ale Stroj má plán, postupně shromažďoval ty nejlepší hackery a programátory, tak ti asi dost pomůžou. Navíc bych řekl, že Control se také jen tak nevzdá… plus ten černoch z Vigilance (Collieri?).

Jen doufám, že je nenapadne zabít Reese :-(

#2 TheDarkKnight
23.4.2014 | 10:59:19
TheDarkKnight

Ve hře je plno lidí, kteří by mohli pomoci, otázkou však zůstává, zda je budou tvůrci chtít použít.#1 Nicolas:

24.4.2014 | 17:06:32
snehulakobrovsky

Zatim si nedokážu představit nikoho jinýho krom Root, kdo by nějakym způsobem mohl zasáhnout a pomoci.. aspoň ne nějak relevantně.. Fusco a Elias určitě ne.. Samaritán by všechno věděl.. Vigilance taky těžko.. to by musel v tu chvíli být někdo mimo New York.. :-/

25.4.2014 | 19:27:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
165 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie