Person of Interest (Lovci zločinců) Proč změnila předposlední epizoda název?

Proč změnila předposlední epizoda název?

Proč změnila předposlední epizoda název?

Předposlední epizoda čtvrté série Person of Interest změnila nečekaně název. Pojďme si pouvažovat o možné teorii, proč se tomu stalo. Je Sam zpět?


7 0
26.3.2015

Předposlední epizoda čtvrté série nesla ještě donedávna název Black Site, což je dle vojenské terminologie označení pro tajný nezákonný projekt, v současné době se toto označení zažilo především v souvislosti s tajně vedenými věznicemi CIA. Donedávna se dalo předpokládat, že se takto pojmenovaná epizoda bude věnovat nezákonné síti Samaritána, či si svou tajnou operaci vytvoří Stroj, avšak poté získala předposlední epizoda aktuálně běžící série dosti odlišný název.

Nyní se jednadvacátá epizoda jmenuje Asylum, což je označení pro ústav pro duševně choré.


Proč bylo jméno epizody změněno? Jak již jsme psali, představitelka Sam Shawové Sarah Shahi již porodila, a přestože si chce se svými dětmi ještě nějaký ten den doma pobýt, můžeme díky změně názvu uvažovat o tom, že se herečka rozhodla do seriálu na jednu epizodu vrátit již v této řadě, a tak budeme moci vidět, jak se v Asylu snaží Greer za pomocí pochybných metod Sam přivést na stranu Samaritána.

(Objeví se Shawová ještě před koncem této série? Foto: CBS)

Je tato varianta podle vás možná, je to jinak, nebo se jedná jen o nevinnou změnu názvu, která nic neznamená?

Diskuze /6

Valada06

Podle mě je to náhoda, byla by blázen, kdyby se tak brzy vracela… To by na tu mateřskou ani nemusela chodit. :-)

#6 paule
webmaster
26.3.2015 | 18:45:51
snehulakobrovsky

Pokud by v epizodě byla spíš upoutaná jen na lůžko nebo max v pojízdným křesle, tak to pro nic nebude tak moc náročné.. a tak nějak bych si i představoval, že jí budou „domlouvat“ :)

#5 Lili Mckeen
26.3.2015 | 19:00:18
Lujdžino

Vůbec si ji nedovedu představit ani na lůžku ani v pojízdném křesle při jejím seriálovém temperamentu a povaze , ale každopádně by to bylo moc zajímavé a všichni by měli radost hlavně Root :)

26.3.2015 | 19:14:54
honzaarr

Díky druhé řadě AHS si taky pod slovem asylum automaticky představím blázinec. Ale další možný překlad toho slova je azyl nebo útočiště, což by naznačovalo, že aktuální skrýš týmu bude prozrazena nebo naopak někdo bude žádat o azyl u týmu. Ale to, že se Greer bude snažit získat Shawovou na svou stranu je téměř jisté, ale myslím, že se objeví až na konci páté série.

26.3.2015 | 19:37:49
Lili Mckeen

#2 snehulakobrovsky: taky bych řekla nemusí tam hned běhat s pistolí u pasu může to být jako s Johnovou parťačkou ze CIA v dřívější sérii, kdy ji Greer verboval po tom výbuchu když se měli navzájem zabít. A taky by to byl docela dobrý tah jak nalákat fandy na návrat Sam před koncem řady je to oblíbená postava a spousta lidí je asi zvědavá jak to s ní dopadne.

26.3.2015 | 19:54:14
paule

#1 Valada06: Tak nikdo neříká že by v seriálu zůstala mohla by se objevit jen na 1 díl a pak zase být dál na mateřské

27.3.2015 | 18:05:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
165 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie