Person of Interest (Lovci zločinců) Rekapitulace epizody "Most Like To..."

Rekapitulace epizody "Most Like To..."

Rekapitulace epizody "Most Like To..."

Ve třetí sérii potkali Finchův tým nejrůznější hrozby – The HR, Root, Decima, ale ani jedna z nich nebyla tak nebezpečná jako vůdce skupiny Vigilance – Collier, jenž dokázal zdánlivě nemožné…


0 0
5.4.2014

devatenácté epizodě měly sice Reese a Shawová na starost další osobu zájmu, ale v této epizodě šlo o mnohem víc – již dobře známou nepřátelskou skupinu – The Vigilance vedenou Collierem.

Skupina nejprve zavraždila Leonu Wainwrightovou, jenž pracovala jako asistentka personálního oddělení, poté si jako cíl vytyčila Reese a Shawovou a nakonec začala pátrat po Finchovi. Proč? Collierovi došlo, jaký typ práce Finch dělá, a odkud získává informace. Chce pomocí Finche dostát svých slov:


Odhalíme zneužití, kterého se naše vláda dopustila.

Collier zastihuje Harolda totiž v momentě, kdy vyndavá utajený rozpočet z trezoru zabaveného v kanceláři Leony Wainwrightové.

Vzápětí se však na scéně objevuje Root a vypadá to, že je s celou organizací Vigilance konec, ale Collier včas utíká i s tajnou složkou. V momentě, kdy vypustí tajný vládní rozpočet, ve kterém jsou zapsány finance k projektu Northen Lights, by se dal Collier považovat za jakéhosi Edwarda Snowdena. Odhalení tajných záznamů má totiž následky, které by nikdy nikoho nenapadly…

Thumbnail Play icon

Ohrožení pozice senátora Rosse Garisona jistě nikoho neznepokojuje, ale umí si vůbec někdo představit nebezpečí, které vznikne vypnutím Stroje? A myslíte, že se vyplní slova Harolda Finche:

Když ten systém ohrozíte, vystavíte nás všechny riziku.

K epizodě Most Like To se můžete vyjádřit na tomto fóru nebo ji ohodnotit v jejím profilu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Nicolas

Já jsem to teda pochopil tak, že nedošlo k vypnutí Stroje (což vlastně ani nejde, protože Stroj se spakoval na Internet – či co), ale jen k ukončení projektu Northen Lights – tudíž, že USA přestala nahlížet do zpráv, které dostává. Proto bylo se v závěrečné scéně ukázalo tolik poplachů (a Root odešla se slovy že má opravdu hodně práce).

Teď už jen čekám, až se stroj rozhodne, že největší hrozba pro lidstvo je lidstvo samo… a bude chtít vyvolat nukleární válku, nebo tak něco (a nebo začne ovládat roboty, kteří ovládnou planetu :-D )

#2 TheDarkKnight
7.4.2014 | 13:28:14
TheDarkKnight

K vypnutí Stroje ještě nedošlo, stejně jako ke spuštění Samaritána, ale vše se k tomu blíží. Jinak – Northen Lights se jmenuje Stroj, takže pokud vypnou Northen Lights, vypnou Stroj. Otázkou zůstává, jestli má vláda na jeho vypnutí dostatečné prostředky.

Ano, celou dobu to schyluje k tomu, že se Stroj vzbouří. Třeba se dočkáme seriálových Transformers. :)#1 Nicolas:

7.4.2014 | 18:04:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie