Person of Interest (Lovci zločinců) Rekapitulace epizody Provenance

Rekapitulace epizody Provenance

Rekapitulace epizody Provenance

Ve čtrnácté epizodě nechybělo napětí, originální příběh ale ani účast Interpolu, české skupiny pašeráků nebo vzpomínka na Carterovou. Jak se epizoda líbila vám? A už jste ji ohodnotili v jejím profilu?


1 0
14.2.2014

Čtrnáctá epizoda třetí série začala celkem obyčejně, v několika málo minutách se však příběh přenesl na vlnu filmů ve stylu „Danyho parťáků“, rozdíl byl akorát v závažnosti, protože zde šlo o život malého dítěte. Zlodějka, která kradla vzácné historické předměty pro českou skupinu pašeráků, kteří mají centrálu v Praze, ale mluví ruským přízvukem, měla malé dítě, jež pašeráci unesli jako páku na mladou ženu, která byla na loupeže opravdu nadaná a to především proto, že před lety vyhrála na olympiádě první místo v gymnastice.

Co teď dělat? Jak pomoci nešťastné ženě a jejímu dítěti a přitom nebránit zákonu? Jediným východiskem je velice propracovaná akce, při které scénáristé seriálu opět ukázali, proč lidi tahle show baví pořád stejně (ne-li víc) jako na začátku.


A tak nejenom, že Finchův tým s přehledem a elegancí ukradl velice střeženou knihu, ale také zachránil dítě nyní již bývalé zlodějky, předal český gang pašeráků Interpolu. Třešničkou na dortu je pak jen charakter velice sympatického italského policisty, který pomohl zlodějce dostat se za jejím dítětem. Jak tohle všechno Finch a jeho tým dokázal? Zde slova nestačí, to musíte vidět.

Ale čím byla tato epizoda opravdu výjimečná? Především tím, že nezapomněla na Carterovou.
Thumbnail Play icon

Diskuze /1

snehulakobrovsky

Pro mě trošku odpočinkový díl.. zapotil jsem snad jen u Shaw v šatech :)

18.2.2014 | 19:48:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie