Person of Interest (Lovci zločinců) Rekapitulace epizody "RAM"

Rekapitulace epizody "RAM"

Rekapitulace epizody "RAM"

Tvůrci poslední dobou nešetří s šokujícími odhaleními a dějovými zvraty. Do teď se však vše teprve rozjíždělo a šestnáctá epizoda byla nabitá zvraty a nečekanými odhaleními od začátku až dokonce. Jak se líbila epizoda vám a ohodnotili jste ji již v jejím profilu?


0 0
6.3.2014

Tvůrci poslední dobou nešetří s šokujícími odhaleními a dějovými zvraty. Do teď se však vše teprve rozjíždělo a šestnáctá epizoda byla nabitá zvraty a nečekanými odhaleními od začátku až dokonce a tvůrci si k tomuto připravili ideální prostředí, protože vsadili děj celé epizody do minulosti, přesněji do roku 2010, krátce poté, co Harold přišel o svého přítele a při stejné události (úmyslném výbuchu iniciovaným CIA, pro utajení Stroje) si poranil páteř, jednalo se také o okamžik, kdy se Harold rozhodl zachraňovat lidi z „nedůležitého“ seznamu, jelikož byl však zraněn a také neměl žádné předchozí zkušenosti, ani dovednosti na to, aby zachraňoval lidi z životu nebezpečných situací, najal si na práci pana Dillingera (Jenž se jmenuje stejně jako známý americký bankovní lupič John Dillinger. Zda se jedná o pouhou náhodu nebo o trefnou narážku, se lze pouze dohadovat.)

Dillinger s Finchem spolu zachraňují osoby zájmu stejně jako později Reese s Ficnhem. Karta se však obrací, když na scénu vstupuje John Reese a jeho kolegyně Kara (Johnova bývalá partnerka ze CIA, která se později objevila i v druhé sérii, když pomocí Johna a jeho dalšího bývalého kolegy, Marka, chtěla získat přístup k tajným informacím, ty jí měly zajistit jméno toho, kdo byl zodpovědný za jejich „výlet“ do Číny, kde byla ona i Reese málem zabiti), kteří jdou po osobě zájmu – Johnu Caseym, jenž měl na starost udělat pár „vylepšení“ u Finchova Stroje (jak se později dozvídáme). Casey však ukradl ze stroje některé informace a chce je prodat lidem z čínské rozvědky. Toto si však CIA nemůže dovolit, a tak se ho snaží i s notebookem dostat, Dillinger však zakročí včas a Caseyho zachrání společně s laptopem, který však následně ukradne a chystá se ho také prodat lidem z čínské rozvědky, to se mu sice podaří, ve stejnou chvíli je však zastřelen společně se skoro všemi ostatními lidmi, kteří se obchodu účastní. Jednomu z mužů se však podaří utéct a tím zajistí „výlet“ Reese a Kary do Číny za oním laptopem, jehož původ nebyl až do dnešní epizody vysvětlen, a jenž zajistil zmiňovaný běh věcí a díky němuž je Reese dnes členem Finchova týmu.


Ale co z toho všeho vyplývá a co nás čeká v následujících epizodách? S velkou pravděpodobností se dá předpokládat přítomnost čínské rozvědky, která měla v této epizodě velkou roli a ve třetí sérii se objevila již v epizodě Aletheia, kde do svých rukou získala Samaritána. Zřejmě nás čeká velký boj, jelikož Root již dává dohromady tým (viz. poslední scéna s Caseym), velký boj se dá očekávat podle jejích slov v epizodě The devil's share. A kdo ví, co si pro nás tvůrci ještě všechno přichystali, jelikož tato epizoda nabitá novými informacemi a poznatky byla zřejmě „jen“ branou pro velký konflikt (možná největší konflikt celého seriálu) konce třetí série.

Vypadá to, že se máme na co těšit.

Diskuze /6

Fifipek

Jeden z nejlepších dílů třetí série :)

6.3.2014 | 22:03:32
snehulakobrovsky

Kdy se můžem těšit na titulky? Díky :)

#3 TheDarkKnight
7.3.2014 | 11:27:56
TheDarkKnight

Jelikož titulky přebírám z jiného webu, tak těžko říct, ale jakmile se objeví, dám vědět. :)#2 snehulakobrovsky:

#4 snehulakobrovsky
7.3.2014 | 18:44:16
snehulakobrovsky

Aha aha.. dobrá, děkuju ;)#3 TheDarkKnight:

7.3.2014 | 19:52:17
snehulakobrovsky

Tak jsem to shlédl.. a neskutečná epizoda.. :) je vidět, že scénáristy jsou skutečný kapacity :)

7.3.2014 | 20:52:02
Lucifrid

Naprosto dokonalá epizoda!

webmaster
30.4.2014 | 18:25:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

44%
27%
12%
9%
8%
162 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie