Person of Interest (Lovci zločinců) Rekapitulace epizody /

Rekapitulace epizody /

Rekapitulace epizody /

Již zítra nás čeká další epizoda seriálu. Vzhledem k událostem minulé epizody by bylo dobré si zopakovat, co se událo a popřemýšlet o následcích, protože ve hře jsou všichni klíčoví hráči – Finch, Root, Decima a Vigilance.


1 0
25.3.2014

Sedmnáctá epizoda měla nejen netradiční název, ale i začátek. Děj tentokrát nesledoval cesty Finche a jeho týmu, ale zaměřil se na Root, která dostala na starost stejnou osobu jako Finch – Cyruse Wellse, který nyní pracuje naprosto bezpečně jako údržbář (později se ale zjistí, že jeho druhá práce již tak bezpečná není). Vypadá to, že Root bude pro Harolda a jeho tým potíž, mohlo by to tak vypadat. Reese a Shawová ale v tomto díle budou mít mnohem větší potíže, s mnohem mocnějšími lidmi.

Přestože se Root ujala Cyruse, nechal Finch, aby Shawová s Reese hlídali jeho dům a zneškodnili jakékoliv nebezpečí. To však nebude tak jednoduché, jelikož před Wellesovým domem se objevuje nejen čínská tajná skupina Decima, ale také silní odpůrci Stroje – Vigilance.


Možná se ptáte proč tolik zájmu o jednoho údržbáře. Odpověď je sice nečekaná, ale za to velice jednoduchá – stavěl nejrychlejší počítač, jaký byl kdy postaven. Zřejmě už vás napadlo, co to všechno znamená – Decima má software a chce i hardware, aby mohla spustit doposud největší hrozbu pro Northen Lights (název pro Finchův stroj). I přesto, že se celý Finchův tým společně s Root snaží zachránit jak Cyruse, tak Stroj, obojí nejde. Root si se musí rozhodnut, koho zachrání – lidskou bytost nebo „dráty“ – nakonec vybírá zachránit Cyruse Wellese, aby se vyplnila slova Harolda Finche:

Každý je pro někoho důležitý.

Toto rozhodnutí však znamená jednu jedinou věc – Samaritán je online. Jak myslíte, že toto dopadne?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
165 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie