Person of Interest (Lovci zločinců) Sarah Shahi: dvojčata a možný návrat

Sarah Shahi: dvojčata a možný návrat

Sarah Shahi: dvojčata a možný návrat

Představitelce Sam Shawové, která opustila seriál (doufejme dočasně) kvůli těhotenství, se prvního března narodila dvojčata, s nimiž chce ještě nějaký čas zůstat doma. Kdy (a zda) se tedy do seriálu vrátí?


8 0
8.3.2015

Sarah Shahi porodila prvního března dvojčata Violet Moon a Knox Blue, ke kterým jí samozřejmě gratulujeme. Všechny fanoušky Person of Interest však mnohem více zajímá, kdy se herečka vrátí do seriálu.

Jelikož Shahi stojí nohama na zemi a chce si děti řádně užít, nejspíše ji nemůžeme očekávat v páté sérii, spíše až v té následující. Ovšem otázkou v tom případě zůstává, zda zaprvé bude série šestá, v níž by se již Sarah Shahi mohla objevit a zadruhé (a především), jaké mají tvůrci plány do budoucna vzhledem k tomu, že (jak již jsme mohli vidět ve třinácté epizodě) Shawovou drží Greer, Samaritánova pravá ruka a ředitel Decima Technologies. Bude Samaritán ve čtvrté sérii „svržen“ a zůstane v pozadí, či se boj protáhne a až do návratu Sam nebo si její představitelka přece jen skočí do seriálu na pár dní zahrát, aby se děj posunul?


To zůstává otázkou, jisté ale bohužel je, že se budeme bez Sam Shawové s velkou pravděpodobností ještě nějakou tu chvíli obejít


Shawová se nejspíše do seriálu jen tak nevrátí. Foto: CBS

Diskuze /3

ScaryX

Mohli by jí vymýt mozek a nechat konvertovat… :D

webmaster
8.3.2015 | 19:07:59
5825

Až jí Root zachrání tak bychom mohli dočkat lesbické scény,ne? :-P Neskutečně výbornej seriál.

8.3.2015 | 19:42:08
Oneup

Doufám že bude další série a Shaw se vrátí :-)

10.3.2015 | 12:52:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

44%
27%
12%
9%
8%
161 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie