Person of Interest (Lovci zločinců) Svoboda se právě vzbouřila

Svoboda se právě vzbouřila

Svoboda se právě vzbouřila

Postřehy a teorie k předposlední epizodě. Vigilance doposud zůstávali relativně v pozadí, nyní však nastupují na scénu a začínají revoluci.


0 0
11.5.2014

Vigilance již párkrát zkřížili cestu Haroldovi i Kontrolní, ale až do aktuálně odvysílané, předposlední epizody zůstávali spíše v pozadí a jako hlavní nepřítel celé série se po celou dobu tvářila Decima Technologies, v čele s Johnem Greerem. Po epizodě A House Divided je však jasné, že právě Vigilance, v čele s mužem známým jako Peter Collier, ohrozí Harolda a budoucnost sledování nejvíce.

Vezměme ale vše pěkně od začátku. John Greer chtěl uvést do provozu Samaritána. Ten ale nejen že je otevřeným systémem, ale také si Decima kladla požadavek mít právo operovat se všemi dostupnými informacemi, což by znamenalo nebezpečí nejen pro Harolda a jeho tým, ale pro celou Ameriku i zbytek světa. Sice tu ještě stále byla Root a tým hackerů, který dala dohromady, aby zničila Samaritána a zachránila tak Haroldův Stroj, ale nebylo a stále není jisté, zda stihne svůj plán uskutečnit. V tomto směru by se tedy dalo zakročení Vigilance považovat jako velice užitečné.


Na druhou stranu, je však nyní Harold i jeho stroj ještě ve větším nebezpečí než předtím. Collier už tak nemá Haorlda zrovna v lásce a jen těžko předvídat, jaká bude jeho reakce, až zjistí, kdo vynalezl Stroj, který vše a všechny sleduje. A to, že se to dozví je téměř jisté. Peter Collier totiž všechny důležité osoby zodpovědné za masivní sledování sledování obyvatel předvedl před samozvaný soud, který bude probíhat v přímém přenosu…

O vaše teorie ohledně finále sezóny se můžete podělit na tomto fóru.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie