Person of Interest (Lovci zločinců) Výkonní producenti mluví o čtvrté sérii

Výkonní producenti mluví o čtvrté sérii

Výkonní producenti mluví o čtvrté sérii

Výkonní producenti seriálu, Jonathan Nolan a Greg Plageman, mluví o čtvrté sérii. Proč nechali scénáristé nakonec vyhrát záporáky a mají plán, jak se z aktuální situace dostat?


0 0
30.5.2014

Kdy jste se rozhodli nechat záporáky ve 3. sérii vyhrát?
Jonathan Nolan: Gregu, kdy jsme s tím přišli?
Greg Plageman: Člověče, k tomuhle jsme se dostali mnoha cestami. Původně jsme přišli s nápadem s myšlenkou na druhý Stroj. Decima byla zajímavá mezinárodní organizace bez hranic. Vždy jsme věděli, že tam bylo několik umělých inteligencí: mluvili jsme o tom, že by v této sezóně byl konkurenční subjekt. Jedinou otázkou pro nás bylo: „Kdy to ta věc konečně převezme?“ Mluvili jsme o příští sezóně a dostali jsme se k tomu místu, kdy si prostě nemůžeme pomoci musíme ten příběh odhalit. Řekli jsme si, pojďme na to, pojďme to nechat vybouchnout a pojďme to vyřešit touto cestou. V tomto případě se to zdálo jako správný krok. Vypadalo to jako, že to do sebe zapadá opravdu dobře, když nás napadlo, že Samaritán účinně stvořil Vigilance jako konstrukci. Vypadalo to až příliš lákavě, abychom to nechali být. Je to ten druh příběhu, kdy se všechno otočí na stranu monstra, kdy Mr. Greer „opije“ Mr. Colliera. Byl to výbuch.


(Greg Plageman)


Myslím, že větší zvrat přišel, když jste na konci této série hodily všechno procesní domýšlivost ven ze dveří a nechali naše hrdiny ztratit identitu. Už jste přišli na to, jak s tím chcete ve čtvrté sérii pohnout?
Jonathan Nolan: Jo, rozhodně. Rádi jednáme neuváženě, ale vždy s plánem. Baly to naše smlouva s publikem, že jsme k nim trochu bezohlední ve smyslu rizik, do kterých uvádíme postavy a celý příběh, ale vždy to někam směřuje. Tento seriál vždy směřoval k finále letošní sezóny, aby odtud zase začal, víme přesně, kam směřujeme. Po cestě budou některá vtipná překvapení. Ale jedna z věcí, ze kterých jsme byli nejvíce nadšeni v uplynulých třech sezónách, bylo jaké si naše postavy podobné superhrdinům žili poněkud jednoduché životy, až do této chvíle. Oni se stanou hrdiny.


(Jonathan Nolan)

Diskuze /2

Janexo

No to jsem na to zvědavá, jak se ten příběh bude dál vyvíjet, ale je dobrý vědět, že mají plán a že to nebudou „honit“ na poslední chvíli :-) Už aby ta čtvrtá sezóna byla :-)

5.6.2014 | 15:47:55
snehulakobrovsky

Sympaťáci oba.. :)

8.6.2014 | 11:26:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie