Kupole mizí nad Chester's Millem a brány do zbylého světa jsou otevřené. Hnutí odporu se snaží ochránit okolní svět od nakažených obyvatel Chester's Millu a jejich novou královnou.
Režie: Peter Leto
Scénář: Neal Baer & Tim Schlattmann
Dobre finale ikdyž musim řict že ten trochu otevřeny konec mi vadi mrzi mě že Norrie a Joe neskončili spolu a je držen v zajeti jinak musim řict že Jim přišel o všechno a přitom vytěžil všechno co mohl
Jsem velice rád, že to skončilo. Finále bylo hrozný, jako celá 3. řada. :-(
Dám nakonec 100%. Prvních třicet minut bylo dobrých (v rámci možností hrozné série). Navíc ta hudba při deaktivaci Kupole byla úžasná. Posledních deset minut radši nehodnotím a dělám, že jsem to neviděl…
Zazvonil zvonec a kupole je konec :D Jinak to byl celkem fajn seriál :)
Kupola je preč :-) len dúfam že ich už nenapadne pokračovať v seriáli s novou kupolou a s tou Queen Dawn :-D
Ak som dúfala v stopercentne uzavretý koniec, dúfala som asi v príliš moc, ale som rada, že pokračovanie už nebude. Tento seriál bol od začiatku ako na húsenkovej dráhe – jedna časť vynikajúca a tá ďalšia absolútne príšerná, no i tak ma vždy držal, i keď tretia séria mi dala zabrať. Rada by som dala plný počet bodov, ale, žiaľ, nemôžem. Preto ich pár uberiem a na kupolu budem spomínať výlučne len ako na knihu.
USA | 2013 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS
| 43 minut
SkyShowtime
Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.
Obsazení:Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)
(více)