Seriál se zabývá bouřlivým obdobím v Severním Irsku. Děj začíná šokujícím zmizením Jean McConvilleové, svobodné matky deseti dětí, která byla v roce 1972 unesena ze svého domova a již nikdy nebyla spatřena živá. McConvilleová však byla jen jednou z mnoha dalších, kteří zmizeli.
Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.
Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.
Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."