Bluff City Law a podobné seriály

Bluff City Law Bluff City Law
2019 | USA
 • Bluff City Law

  Bluff City Law

  Brilantní právnička Sydney Strait pochází ze slavné právnické rodiny. Dříve pracovala pro svého otce, ale z firmy odešla. Po náhlé smrti její matky ji otec opět požádá, aby se vrátila k němu do firmy.

  Premiéra: 2019
 • From Darkness

  From Darkness

  Clare Church kdysi pracovala jako policistka. Po útrapách a přehlížení ze strany kolegů i jejího muže detektiva se rozhodne opustit svět, ve kterém podle jejího okolí můžou uspět hlavně muži. Najde si nového partnera a odstěhuje se na ostrov Canna. Jenže idylka jí nevydrží až do smrti. Policie objeví čtyři těla z vyšetřování, které kdysi Clare vedla, a ta je nyní vtažena zpátky do kolotoče, do kterého se nikdy nechtěla vrátit.

  Premiéra: 2015
 • Mad Dogs

  Mad Dogs

  Není nad to, když se parta nejlepších kamarádů z mládí hodlá znovu shledat i ve středním věku. A zvlášť, když je jeden z těchhle kamarádů v balíku a celou starou bandu pozve na prázdniny do své luxusní vily na Mallorce. Idylka se však pomalu vytrácí, když čtyři pozvaní přátelé zjišťují, jak nabytý majetek jejich kamaráda změnil, a čím vším si asi musel zašpinit ruce, aby ho získal.

  Premiéra: 2011
 • Sunnyside

  Sunnyside

  Garrett Modi žil americký sen. Stal se nejmladším radním v New Yorku. Měl být pýchou Queensu. Ale místo toho aby trávil čas v úřadu a pomáhal lidem, kteří ho zvolili, tak ztratil svou cestu.

  Premiéra: 2019
 • Místo zločinu České Budějovice

  Místo zločinu České Budějovice

  Seriálový svět Místa zločinu se přesouvá do další lokace, tentokrát na jih Čech. Vyšetřování a kriminalistická práce je opět obohacena o soukromé životy hlavních postav.

  Premiéra: 2023
 • S.W.A.T. (1975)

  S.W.A.T. (1975)

  Kvalifikovaní a vybavení těmi nejlepšími zbraněmi mají tito policisté za úkol řešit ty největší útoky na nebezpečné zločince.

  Premiéra: 1975
 • The Game (2006)

  The Game (2006)

  Komedie o třech ženách, které se snaží budovat vztah s fotbalisty. Melanie se snaží upevnit svůj vztah s Derwinem, zatímco Tasha pracuje na vztahu s Malikem a Kelly a Jason se snaží svůj vztah zachránit.

  Premiéra: 2006
 • El grito de las mariposas (Křik motýlků)

  El grito de las mariposas (Křik motýlků)

  Dominikánský diktátor Rafael Leónidas Trujillo vydal rozkaz k zabití aktivistky Minervy Mirabal a jejích dvou sester. Seriál se zaměřuje na vše, co vedlo k této převratné události.

  Premiéra: 2023
 • Iveta (2023)

  Iveta (2023)

  Iveta je dospělá slečna, jejíž život je rozpolcen mezi dvěma generacemi. Její zbožná matka ji odsuzuje za její chování, ale Ivetu to nějak netrápí. Svět se jí změní ve chvíli, když se v jejím městě objeví někdo, kdo jí odhalí dráhu modelingu.

  Premiéra: 2023
 • Perfect Harmony

  Perfect Harmony

  Bývalý profesor hudby se nečekaně připlete k maloměstskému, kostelnímu sboru, který není vůbec v ničem sladěný.

  Premiéra: 2019
 • Man Up

  Man Up

  Will, Craig a Kenny jsou tři přátelé a dospělí muži, kteří se na svůj věk chovají stále jako malí kluci. Teď se rozhodli, že konečně musí vyrůst a dospět.

  Premiéra: 2011
 • Madoff: The Monster of Wall Street (Madoff: Monstrum z Wall Street)

  Madoff: The Monster of Wall Street (Madoff: Monstrum z Wall Street)

  Bernie Madoff byl jedním z mocných finančníků, který stál za jedním z největších podvodů v historii Wall Streetu. Seriál sleduje jeho příběh dokumentární formou.

  Premiéra: 2023
 • Coyotes

  Coyotes

  Skauti objeví mrtvolu a diamanty, všichni se tak začnou prát se svými vnitřními démony a tajemstvími. Všichni budou testovat svou loajalitu a přátelství.

  Premiéra: 2021
 • Todo Dia a Mesma Noite (Temnota bez konce)

  Todo Dia a Mesma Noite (Temnota bez konce)

  Poté, co v jednom nočním klubu zahyne celkem 242 lidí, jejich rodiče jsou z toho nejenom zničení, ale zároveň jsou odhodlaní vykonat spravedlnost.

  Premiéra: 2023
 • Community Squad (Sousedská patrola)

  Community Squad (Sousedská patrola)

  Policie pracuje na zlepšení své image, proto se rozhodne vytvořit civilní hlídkový oddíl. Ten se neúmyslně rozhodne riskovat své životy při středu s podivnými zločinci.

  Premiéra: 2023
 • Pivoting

  Pivoting

  Amy, Jodie a Sarah se potýkají se smrtí nejlepší kamarádky z dětství. Tváří v tvář realitě, že život je krátký, udělají řadu impulzivních a neuvážených rozhodnutí, čímž posílí své pouto a dokážou, že nikdy není pozdě zničit si život.

  Premiéra: 2022
 • The Ripper

  The Ripper

  Během pěti let na severu Anglie zemřelo 13 žen. Všechny byly zabity jedním vrahem a i policie vydala prohlášení, že vraha nejsou schopní chytit. Nikdo v tu dobu nebyl v bezpečí a podezřelý byl každý muž.

  Premiéra: 2020
 • Them

  Them

  Hororová antalogie, jejíž první sezóna nás zavede do roku 1953, kde se Alfred a Lucky Emory rozhodnou přestěhovat ze Severní Karolíny do bělošského Los Anegeles.

  Premiéra: 2021
 • Hard

  Hard

  Sofia je oddaná manželka, která má perfektní život. Její muž náhle zemře a ona zdědí pornografickou společnost.

  Premiéra: 2020
 • The Detour

  The Detour

  Tak trochu jiný rodinný výlet. Táta Nate se svou ženou Robin a dvěma dětmi vyrazí na cestu, na které si mají všichni odpočinout, ale každým kilometrem, který ujedou, se přibližují naprostému peklu a potížím, které je jen tak neopustí.

  Premiéra: 2016

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů