Bosch: Legacy a podobné seriály

Bosch: Legacy Bosch: Legacy
2022 | USA
 • Until Life Do Us Part (Ve špatném i ve zlém)

  Until Life Do Us Part (Ve špatném i ve zlém)

  Tři rodiny žijí ve stejné vile, kde se snaží provozovat svatební salón a řešit všechny trable s tím spojené.

  Premiéra: 2021
 • Three Busy Debras

  Three Busy Debras

  Tři ženy v domácnosti žijí v bohatém předměstí v Connecticutu, které stojí mimo realitu.

  Premiéra: 2020
 • Il processo (Proces)

  Il processo (Proces)

  Vražda jedné dívky výrazně ovlivní životy třech lidí. Mezi ty patří státní zástupkyně, která jí byla blízkou osobou, právník, jenž chce vyřešit nějaký pořádný případ, a podezřelá, která však prohlašuje, že je nevinná.

  Premiéra: 2019
 • Blood Sisters (Pokrevní sestry)

  Blood Sisters (Pokrevní sestry)

  Sarah a Kemi musí vzít nohy na ramena, po zásnubní párty, na které zmizí bohatý ženich.

  Premiéra: 2022
 • Family Law

  Family Law

  Právnička a uzdravující se alkoholička Abigail Bianchi se snaží dát opět dohromady svou kariéru a rodinu. Její probační podmínkou je, že musí pracovat ve firmě svého otce, se kterým nevychází, kde se seznámí se svou nevlastní sestrou a nevlastním bratrem.

  Premiéra: 2021
 • Blood & Water (Krev a voda)

  Blood & Water (Krev a voda)

  V Kapském Městě se nachází jedna dívka, která tu narazí na druhou. Jejich setkání by nebylo nijak neobvyklé, kdyby jedna z nich nepojala podezření, že právě narazila na svou ztracenou sestru.

  Premiéra: 2020
 • Wormwood

  Wormwood

  Errol Morris zkoumá záhadnou smrt amerického vědce, který byl zapletený do tajného programu během studené války.

  Premiéra: 2017
 • Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  V dubnu roku 1940 nacistické Německo přepadlo Dánsko a Norsko. Zatímco Dánsko bylo obsazeno bez boje, Norsko se bránilo, díky čemuž poskytlo dostatek času na útěk své královské rodině. Ta překročila Atlantický oceán, aby mohla bojovat za svou zemi a proti nacismu samotnému.

  Premiéra: 2020
 • Dark Mon£y

  Dark Mon£y

  Obyčejná londýnská rodina se rozhodne přijmout peníze od úspěšného filmaře, když neprozradí, že zneužíval jejich nejmladšího syna. Přes své provinění věří, že peníze by mohly zajistit rodině lepší život.

  Premiéra: 2019
 • Digimon Universe: App Monsters

  Digimon Universe: App Monsters

  V moderní době začal každý člověk používat mobilní telefony plné aplikací. Nikdo však dlouhou dobu nevěděl, že v každé aplikaci žijí appmoni, kteří představují inteligentní bytosti schopné myslet a konat. Na jednoho takového narazí i školák Haru Shinkai.

  Premiéra: 2016
 • A Sogra Que Te Pariu (Tchýně na pramenu)

  A Sogra Que Te Pariu (Tchýně na pramenu)

  Od vypuknutí pandemie se Isadir snaží udělat cokoliv, aby narušila životy svého syna a snachy.

  Premiéra: 2022
 • Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Na břehu Bodamského jezera pracuje německý detektiv Micha Oberländer a jeho rakouská kolegyně Hannah Zeiler. Mají stejný rytmus, ale nemohou se už více lišit. Přesto se ve vyšetřování skvěle doplňují.

  Premiéra: 2014
 • Rubicon

  Rubicon

  Jedna americká firma se zabývá různými šiframi, spiknutími a podobně tajemnými záležitostmi, a tak když si jeden její pracovník všimne podezřelého výsledku ve křížovce, začnou v okolí umírat lidé.

  Premiéra: 2010
 • Clark (Clark Hvězdný zločinec)

  Clark (Clark Hvězdný zločinec)

  Clark Olofsson je notoricky známý gangster, který odstartoval svou kriminální kariéru v 60. letech a stal se jednou z nejkontrover­znějších osobností švédské historie.

  Premiéra: 2022
 • Welcome to Eden (Eden vás vítá)

  Welcome to Eden (Eden vás vítá)

  Pět mladých lidí závislých na sociálních sítí jsou pozváni na největší párty. Ta se odehrává na odlehlém ostrově a organizuje ji značka nového nápoje.

  Premiéra: 2022
 • Reflection of You (Tvůj obraz)

  Reflection of You (Tvůj obraz)

  Drama o ženě, která se rozhodne opustit svůj běžný život a věnovat se svým přáním a snům a o další ženě, která se pak stane „vedlejší postavou“ v jejím životě.

  Premiéra: 2021
 • Sthlm Rekviem

  Sthlm Rekviem

  Fredrika Bergmanová se přidává ke speciální jednotce ve Stockholmu.

  Premiéra: 2018
 • The Chelsea Detective

  The Chelsea Detective

  Londýnská čtvrt Chelsea je krásná čtvrť plná milých lidí, ale má i svou temnou stranu plnou násilí, chamtivosti a vražd. Policiste Max Arnold a Priya Shamsie musí dostat před soud všechny zločince a to bez ohledu na jejich postavení.

  Premiéra: 2022
 • I Love That for You

  I Love That for You

  Příběh inspirovaný skutečnými událostmi nám představí Joannu Goldovou, která přežila dětskou leukémii a jde si za svým životním snem.

  Premiéra: 2022
 • Bosch

  Bosch

  Harry Bosch je zkušený policista z Los Angeles, kterého jen tak něco nezaskočí. Ani on ale není neomylný a při jednom zásahu zastřelí neozbrojeného člověka. Mrtvole proto dá zbraň a vše narafičí tak, že neudělal chybu. Po dvou letech se mu však jeho čin vrátí i s úroky, když ho rodina zemřelého zažaluje. Harry v té době navíc při běžném víkendu v práci docela náhodou odhalí odborný zločin, se kterým se bude muset vypořádat.

  Premiéra: 2015

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů