Class of '07 a podobné seriály

Class of '07 (Třída 07) Class of '07 (Třída 07)
2023 | Austrálie
 • Class of '07 (Třída 07)

  Class of '07 (Třída 07)

  Když přílivová vlna zasáhne sraz dívčí střední školy po deseti letech, skupina musí najít způsob, jak přežít nejen apokalypsu, ale i sebe navzájem.

  Premiéra: 2023
 • Taggart (Inspektor Taggart)

  Taggart (Inspektor Taggart)

  Jim Taggart je inspektorem skotské policie, který řeší ty nejrůznější případy a zločiny. Po čase v seriálu již nevystupuje, a tak se seriál zaměřuje na jeho žáky, kteří řeší případy v Glasgow místo něj.

  Premiéra: 1983
 • Elisa di Rivombrosa (Elisa z Rivombrosy)

  Elisa di Rivombrosa (Elisa z Rivombrosy)

  Elisa Scalzi je hrdinkou příběhu o lásce, která se dokáže vypořádat s každou překážkou, na kterou narazí. Elisa je chudá, ale ušlechtilá dívka, jejíž krása zaujme hraběte Fabrizia Ristoriho. Nejde však o nijak obyčejné děvče, protože patří mezi ty, kteří chtějí ohrozit královo postavení.

  Premiéra: 2003
 • Crossing Jordan (Drzá Jordan)

  Crossing Jordan (Drzá Jordan)

  Doktorka Jordan je sice problémová, ale na druhou stranu je velmi schopná. Právě proto se po nějaké době vrátí zpátky do Bostonu, kde zaujme místo soudní lékařky. Tu sice vykonávala už dřív, ale kvůli svému problémovému chování o práci přišla. Nyní má druhou šanci, ale i tak to svým nadřízeným nijak neusnadňuje.

  Premiéra: 2001
 • Muhteşem Yüzyıl (Velkolepé století)

  Muhteşem Yüzyıl (Velkolepé století)

  Sultán Sulejman byl jedním z panovníků Osmanské říše, a právě tento muž je hrdinou seriálu Muhteşem Yüzyıl. Epizody se zaměřují na jeho vztah s prostým lidem i příbuznými a na vše, co se dělo kolem něj.

  Premiéra: 2011
 • Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Jednoho dne nalezne Bobby Jones na pobřeží umírajícího muže, jehož poslední slova jsou: „Proč nepožádali Evanse?“ To Bobbymu nedá, a tak se pokusí přijít na to, proč umírající muž řekl zrovna tato slova.

  Premiéra: 2022
 • A Model Family (Ukázková rodina)

  A Model Family (Ukázková rodina)

  Jeden profesor, který je věčně bez peněz, omylem okrade kartel. Aby si však udržel svou rodinu, bude muset změnit profesi a dát se na pašování drog.

  Premiéra: 2022
 • Playing with Fire (Hra s ohněm)

  Playing with Fire (Hra s ohněm)

  Tři bohaté ženy, mezi které patří i matka s dcerou, propadnou jednomu muži. Díky tomu vznikne milostný příběh plný napětí.

  Premiéra: 2019
 • Bednaya Nastya (Anastázie)

  Bednaya Nastya (Anastázie)

  V 19. století se dva mladí a vysoko postavení muži zamilovali do petrohradské dívky jménem Anastázie. Boj o její srdce začíná.

  Premiéra: 2003
 • Triad Princess (Princezna Triád)

  Triad Princess (Princezna Triád)

  Dcera mocného šéfa mafie se začne vydávat za členku ochranky, aby se tajně dostala na koncert. Tímto činem změní nejenom svůj život, ale i život jedné televizní hvězdy.

  Premiéra: 2019
 • The Makanai: Cooking for the Maiko House (Makanai: Jak se vaří pro Maiko)

  The Makanai: Cooking for the Maiko House (Makanai: Jak se vaří pro Maiko)

  Dvě kamarádky se vydají do Kjóta za svými kulinářskými sny, ale každou z nich tu zláká jiná vášeň. I přesto bydlí pod jednou střechou a jsou z nich nerozlučné kamarádky.

  Premiéra: 2023
 • Velvet Colección (Velvet: Návrat)

  Velvet Colección (Velvet: Návrat)

  Ana je známou módní návrhářkou, která se po letech vrátí do Madridu, aby rozšířila podnik k moři do Barcelony. Jejím cílem je, aby lidé poznávali značku Velvet hned, jakmile ji spatří. S návratem do Španělska započíná její nová cesta za elegancí.

  Premiéra: 2017
 • Gran Reserva (Trpké víno)

  Gran Reserva (Trpké víno)

  Vicente Cortazár předá svou vinařskou firmu svému synovi, který zrovna uzavřel skvělou smlouvu. Ukáže se však, že onu smlouvu má nakonec získat konkurenční rodina Revertových. V tu chvíli vypukne boj mezi dvěma vinařskými rodinami.

  Premiéra: 2010
 • A Love So Beautiful (Tak úžasná láska)

  A Love So Beautiful (Tak úžasná láska)

  Shin Sol Yi začne chodit s Chaem Hunem, kterého hluboko miluje. V průběhu dospívání se jejich vztah mění, a tak Shin zjišťuje, že láska může být úžasná, ale zároveň může i bolet.

  Premiéra: 2020
 • La Usurpadora (Dvě tváře lásky)

  La Usurpadora (Dvě tváře lásky)

  Dvě identická dvojčata, která byla rozdělena brzy po narození, se po dlouhé době opět setkají. Ta z nich, která je bohatá a prohnaná, navrhne, aby její dobrosrdečná sestra zaujala její pozici.

  Premiéra: 1998
 • Chocolate (Láska s čokoládovou příchutí)

  Chocolate (Láska s čokoládovou příchutí)

  Jednoho lékaře a jednu kuchařku spojuje jedno důležité jídlo. Jejich cesty se opět protnou ve chvíli, kdy oba začnou pracovat na stejném místě.

  Premiéra: 2019
 • Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Na policejní stanici se vytvoří neobvyklé duo tvořené stárnoucím a problémovým Dalzielem a mladým a slušným Pascoem. I když se může zdát, že si nikdy nebudou rozumět, opak se ukáže být pravdou, protože se z nich stane ideální detektivní dvojice.

  Premiéra: 1996
 • Coisa Mais Linda (Nejkrásnější věc)

  Coisa Mais Linda (Nejkrásnější věc)

  Maria Luiza je bohatá žena, která se po manželově zmizení rozhodne otevřít klub nazvaný Bossa Nova. Učiní tak navzdory svému obvykle konzervativnímu chování.

  Premiéra: 2019
 • Start-Up (Startup)

  Start-Up (Startup)

  V Jižní Koreji se nachází fiktivní Silicon Valley, ve které se mladí podnikatelé snaží proměnit své sny v realitu. Nejde jim však o to se prosadit v práci, ale i v lásce.

  Premiéra: 2020
 • Scaredy Cats (Kočičí kouzlo)

  Scaredy Cats (Kočičí kouzlo)

  Díky huňatému dárku, který Willa dostala ke svým dvanáctým narozeninám, se jí a jejím dvěma kamarádkám otevřou dveře do světa kouzel.

  Premiéra: 2021

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů