La Guerre des Mondes a podobné seriály

La Guerre des Mondes La Guerre des Mondes
2019 | Francie
 • La Guerre des Mondes

  La Guerre des Mondes

  Když astronomové zachytí vysílání z jiné galaxie, jedná se o jasný důkaz jiného inteligentního života ve vesmíru. Celé lidstvo čeká na další kontakt s novým světem. Nemusí však čekat dlouho, protože Země je napadena touto novou civilizací.

  Premiéra: 2019
 • The Crimson Field

  The Crimson Field

  První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

  Premiéra: 2014
 • My Brilliant Friend (Geniální přítelkyně)

  My Brilliant Friend (Geniální přítelkyně)

  Elena Grerco vypráví příběh o své přítelkyni, Raffaelle Cerullo, která najednou zmizela. Elena se ve svém vyprávění, které mapuje 60 let jejich života snaží popsat svou nejlepší kamarádku, která je zároveň tou nejhorší kamarádkou.

  Premiéra: 2018
 • Our Boys (Naši kluci)

  Our Boys (Naši kluci)

  V létě 2014 byli uneseni hnutím Hamás tři mladí židé, kteří byli následně i zavražděni. Izrael je šokován, otřesen a zuří. O dva dny později se najde spálené tělo palestinské chlapce. Vyšetřování se ujímá Shin Bet.

  Premiéra: 2019
 • Death and Nightingales

  Death and Nightingales

  Epický příběh o lásce, zradě, podvodu a pomstě, který je zasazený do irského venkova v roce 1885.

  Premiéra: 2018
 • The Twilight Zone (2019)

  The Twilight Zone (2019)

  Moderní ztvárnění ikonické antologie, kterou provází oceňovaný herec, režisér a producent Jordan Peele.

  Premiéra: 2019
 • Vinland Saga

  Vinland Saga

  Po tisíce let byli Vikingové známí tím, že byli nejsilnější válečníci. Thorfinn strávil mnoho let v bojích, aby se mu dostalo pomsty, po které touží.

  Premiéra: 2019
 • Are You Afraid of the Dark? (2019)

  Are You Afraid of the Dark? (2019)

  Třídílná minisérie o nové člence společenství. Co se stane, když děsivý příběh skutečně zasáhne maloměsto?

  Premiéra: 2019
 • Weird Desk

  Weird Desk

  Paranormální jevy, které se skutečně staly. Tedy… opravdu skutečně? Na tohle musí přijít dva agenti v seriálu stanice ABC, který až nápadně připomíná slavná Akta X.

  Premiéra: 2013
 • Bloodline

  Bloodline

  Vaší rodině může ublížit cokoliv. I váš syn, který se vrátí na Floridu, aby s rodiči oslavil 45. výročí založení jejich hotelu. Jenže ten syn je černá ovce rodiny Rayburnovy, která není běžná americká rodina, jak se zdá, ale docela pokřivená famílie s temnou minulostí. V hlavních rolích seriálů od tvůrcu Damages hrají Kyle Chandler, Ben Mendelsohn a Linda Cardellini.

  Premiéra: 2015
 • SS-GB

  SS-GB

  Nový dramatický seriál podle knihy Lena Deightona se zaměřuje na čtyřicátá léta, kdy nacisti vyhráli bitvu o Británii. Londýnský detektiv Douglas Archer má dilema, zda se má přidat na stranu SS, či se přidat k odporu.

  Premiéra: 2017
 • Nobel

  Nobel

  Erling Riser se vrací domů z Afganistanu, kde byl na válečné misi. Den po svém návratu dostává za úkol zabít na ulici jednoho Afgánce. Zjistí však,, že úkol nepřišel od zpravodajské služby. Kdo úkol poslal a proč si vybral právě jeho?

  Premiéra: 2016
 • My Family (Moje rodina)

  My Family (Moje rodina)

  Rodinná komedie pocházející z Velké Británie, která se zaměřuje na rodinu tvořenou rodiči Benem a Susan a jejich třemi dětmi.

  Premiéra: 2000
 • 9-1-1: Lone Star

  9-1-1: Lone Star

  Spin-off seriálu 9–1–1 nás zavede mezi hasiče v Texasu. Newyorský hasič Owen Strand se i se synem přestěhuje do Austinu, kde musí kromě zachraňování lidských životů řešit i problémy ve svém životě.

  Premiéra: 2020
 • Dare Me

  Dare Me

  Neochvějný průzkum ženského přátelství, žárlivost a loajality, který se odehrává v malém městě na středozápadu.

  Premiéra: 2019
 • The Day of the Triffids (Den trifidů)

  The Day of the Triffids (Den trifidů)

  Většina lidstva najednou přišla o zrak a pro Trifidy, pohyblivé, masožravé a jedovaté rostliny původně pod zámky chované pro olej, se tak stává nepříjemně snadnou kořistí. Několik lidí si zrak uchovalo, ne v každém případě je to však pro lidstvo výhra. Pouze dvoudílný seriál je už druhým britským seriálovým pokusem stejnojmenný klasický sci-fi román Johna Wyndhama zpracovat.

  Premiéra: 2009
 • Traitors

  Traitors

  Feef Symonds je dvacet a v roce 1945 se přidává ke státní službě. Má velké ambice něčeho dosáhnout, zvláště když ji neustále rodina shazuje. Nakonec souhlasí s tím, že bude špehovat svou vládu pro Američany.

  Premiéra: 2019
 • The Devil Next Door (Ďábel od vedle)

  The Devil Next Door (Ďábel od vedle)

  Děda z Clevelandu je v Izraeli obviněn z toho, že je neslavně známým nacistou, který byl přezdívaný jako Ivan Hrozný.

  Premiéra: 2019
 • Zomboat

  Zomboat

  V Birminghamu dojde k rozpoutání zombie apokalypsy. Kat a Jo se vydávají lodí na útěk společně se Sunnym a Amarem.

  Premiéra: 2019
 • The Name of the Rose

  The Name of the Rose

  Františkánký mnich William a jeho novic Adso přijíždějí do kláštera v Alpách. Odehraje se zde několik záhadných vražd. Zatímco se oba snaží najít vraha, tak Bernard Gui se je snaží dopadnout.

  Premiéra: 2019

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů