Madre solo hay dos a podobné seriály

 • Madre solo hay dos (Druhá matka)

  Madre solo hay dos (Druhá matka)

  Dvě ženy zjistí, že jim v porodnici zaměnili děti, proto se rozhodnou žít spolu jako jedna velká trochu zvláštní rodina.

  Premiéra: 2021
 • 7 Kilo in 3 Tagen (O Vánocích)

  7 Kilo in 3 Tagen (O Vánocích)

  Bastian se vrací domů na prázdniny, kde se dozví, že jeho bratr chodí s jeho bývalkou. k tomu jeho rodiče mají jedno velké tajemství.

  Premiéra: 2020
 • Sneakerheads

  Sneakerheads

  Devin opět propadne ke své posedlosti teniskami poté, co si s ním promluví jeho kamarád Bobby.

  Premiéra: 2020
 • The Pole

  The Pole

  Po velkém skandálu se otřásají základy Severního pólu. Budoucnost Vánoc je v nejistot, když se všichni perou o červený oblek.

  Premiéra: 2021
 • On My Block (Drsná čtvrť)

  On My Block (Drsná čtvrť)

  Los Angeles, střední škola. Parta čtyř odlišných mladých lidí se rozhodne udělat ze svých středoškolských let nezapomenutelnou část svého života, a jsou pro to odhodláni udělat cokoliv.

  Premiéra: 2018
 • Love 101

  Love 101

  Skupina dospívajících vyděděnců se rozhodne spojit, aby jejich učitelka našla lásku a zůstala ve městě.

  Premiéra: 2020
 • The Good Bad Mother (Dobrá špatná matka)

  The Good Bad Mother (Dobrá špatná matka)

  Jedna tragická nehoda způsobí, že se ambiciózní státní zástupce ocitne na mentální úrovni malého dítěte. Díky tomu však dostane šanci k tomu napravit svůj vztah s matkou.

  Premiéra: 2023
 • Erkenci Kuş (Zasněná láska)

  Erkenci Kuş (Zasněná láska)

  Sanem Aydın zjistí, že ji její rodiče chtějí provdat za jejího nápadníka, a tak se osamostatní a najde si práci. I když to rodinu vůbec nepotěší, Sanem netuší, že právě nová etapa jejího života ji zavede k její pravé lásce.

  Premiéra: 2018
 • Dolunay (Příchuť lásky)

  Dolunay (Příchuť lásky)

  Bohatý a úspěšný podnikatel Ferit si potrpí na pořádek, zatímco Nazli je chudá studentka a šikovná kuchařka. Osud tyto dva svede dohromady a brzy mezi nimi přeskočí jiskra.

  Premiéra: 2017
 • Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Efsun je mladá dermatoložka, která bydlí s otcem na farmě. Jednoho dne se jí nečekaně ozve její matka, která ji opustila kvůli své kariéře. Když Efsun zjistí, že je na smrtelné posteli, ihned se za ní vydá. A to jí změní život.

  Premiéra: 2022
 • Kachorra

  Kachorra

  Kachorra chce pomoci jednomu dětskému domovu, který se ocitl ve finanční krizi. Když se do toho ale pustí, ocitne se ve špatnou chvíli na špatném místě, kvůli čemuž začne mít problémy se zákonem. Jejím cílem je prokázat světu svou nevinnu.

  Premiéra: 2002
 • Grand Army

  Grand Army

  Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

  Premiéra: 2020
 • Kulüp (Klub Istanbul)

  Kulüp (Klub Istanbul)

  V padesátých letech je Istanbul kosmopolitním městem. V jednom nočním klubu zde pracuje žena, která se snaží zapomenout na svou složitou minulost a zároveň se snaží pomoct své vzpurné dceři, kterou nemohla vychovat.

  Premiéra: 2021
 • Once Upon a Small Town (Bylo jednou jedno městečko)

  Once Upon a Small Town (Bylo jednou jedno městečko)

  Jeden velkoměstský veterinář se neochotně přestěhuje na venkov, kde se mimo jiné seznámí s místní policistkou. Ta ví, o všem, co se děje v okolí.

  Premiéra: 2022
 • Sinseonghan Ihon (Rozvodový právník Šin)

  Sinseonghan Ihon (Rozvodový právník Šin)

  Šin býval klavíristou, ale po jedné rodinné tragédii se z něj stal rozvodový právník. Problém je, že během vykonávání své práce moc nehledí na pravidla.

  Premiéra: 2023
 • La Reina del Sur

  La Reina del Sur

  Teresa Mendoza je žena ze skromných poměrů, která se po letech v slzách a krvi ocitá v riskantní pozici jako legenda mezi pašeráky drog.

  Premiéra: 2011
 • Julie Lescaut (Julie Lescautová)

  Julie Lescaut (Julie Lescautová)

  Julie Lescautová je čerstvě rozvedená policistka, která se se svými dvěma dcerami přestěhovala do jiného města. Zatímco ona tuto změnu vítá, její dcery si o tom myslí přesný opak.

  Premiéra: 1992
 • Crazy X in Town (Bláznivě zamilovaní)

  Crazy X in Town (Bláznivě zamilovaní)

  Dva sousedi zjistí, že chodí ke stejné psychiatričce. Oběma to sice pije krev, ale brzy zjistí, že jsou si souzeni.

  Premiéra: 2021
 • Romance is a Bonus Book (Příští kapitola: Láska)

  Romance is a Bonus Book (Příští kapitola: Láska)

  Dva třicetiletí lidé narazí na největší lásku svých životů. Jeden je talentovaný spisovatel, zatímco druhá bývalá textařka, která shání práci.

  Premiéra: 2019
 • Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Šeherezáda má těžce nemocného syna, jehož léčba stojí velké peníze. Majitel společnosti, ve které pracuje, jí rád půjčí potřebné peníze, a to za to, když s ním stráví jednu noc.

  Premiéra: 2006

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů