Never Have I Ever a podobné seriály

 • Never Have I Ever (Tenkrát poprvé)

  Never Have I Ever (Tenkrát poprvé)

  Komedie o mladé Indce, která vyrůstá v moderním prostředí. Seriál je inspirovaný životem Mindy Kaling.

  Premiéra: 2020
 • Summertime

  Summertime

  Moderní milostný příběh, který se odehrává v Itálii i Jaderského moře. Ale a Summer pochází ze zcela odlišných světu. On je bývalý motocyklový šampión, zatímco ona se drží ve svém rodném městě.

  Premiéra: 2020
 • Love 101

  Love 101

  Skupina dospívajících vyděděnců se rozhodne spojit, aby jejich učitelka našla lásku a zůstala ve městě.

  Premiéra: 2020
 • Sirens

  Sirens

  Život záchranářů není žádný med a žádná nuda. A i když je jejich práce často pořádné drama, vždy to jde brát s humorem. Svědčí o tom i seriál Sirens o třech záchranářích z Leedsu.

  Premiéra: 2011
 • Gentefied

  Gentefied

  Tři členové rodiny se snaží udržet nad vodou dědečkův obchod s tacem, zatímco celé L.A. se kolem nich mění.

  Premiéra: 2020
 • Diary of a Future President

  Diary of a Future President

  Elena je dvanáctiletá holčika, která je napůl Američanka a napůl Kubánka. Elena s námi sdílí své příběhy ze střední školy, kdy začíná svou cestu k prezidentskému křeslu.

  Premiéra: 2020
 • No Good Nick

  No Good Nick

  13letá Nicole infiltruje rodinu s úmyslem se jí pomstít za to, že jí zničila život. Postupně však bude bojovat s tím, zda svůj úkol zvládne.

  Premiéra: 2019
 • Derry Girls

  Derry Girls

  16letá Erin Quinn žije se svou nekompromisní matkou, otcem a jejím dědečkem, který dlouhodobě pohrdá svým zetěm.

  Premiéra: 2018
 • AJ and the Queen

  AJ and the Queen

  Ruby Red cestuje napříč Amerikou a navštěvuje jeden klub za druhým. Získá nečekaného parťáka, který jí změní život.

  Premiéra: 2020
 • One Day at a Time

  One Day at a Time

  Bývalá členka armády začíná nový život, ve kterém se bude starat o své vyrůstající děti. S tím jí bude pomáhat její maminka. Tři generace kubánsko-americké rodiny pod jednou střechou, to nebude dělat dobrotu.

  Premiéra: 2016
 • The Unsettling (Nový domov)

  The Unsettling (Nový domov)

  Becca, šestnáctiletá dívka, doarazí ke svým novým pěstounům.Všichni jsou velmi milí, ale začínají se kolem ní dít velmi divné věci a ona si není jistá, kdo je za ně zodpovědný.

  Premiéra: 2019
 • Belgravia

  Belgravia

  Příběh začíná před bitvou u Waterloo v roce 1815, kdy vévodkyně z Richmondu pořádá večírek v Bruselu. Na večírku jsou i James a Anne, kteří zažívají úspěšné období. Jejich dcera Sophia upoutá pozornost Edmunda Bellasise, dědice jedné z nejbohatších rodin v Anglii.

  Premiéra: 2020
 • Steven Universe

  Steven Universe

  Steven Universe je nejmladším členem Krystalů, skupiny kouzelných ochránců světa. Po své matce zdědil mocný kámen, nyní je úkolem zbytku Krystalů Stevena naučit, jak své magické schopnosti pocházející z kamene ovládat a používat.

  Premiéra: 2013
 • Voltron: Legendary Defender

  Voltron: Legendary Defender

  Říše Galra už tisíce let okupuje vesmír a ničí obyvatelé jedné planety za druhou. Jediný, kdo se bojovníkům a vládcům říše může skutečně postavit je robotí válečník Voltron, ochránce vesmíru.

  Premiéra: 2016
 • Partners (Parťáci)

  Partners (Parťáci)

  Louis (Michael Urie – Ošklivka Betty) a Joe (David Krumholtz – Čísla) jsou dva dlouholetí kamarádi, oba spolupracující architekti, jejichž společné přátelství nyní čeká nová zkouška.

  Premiéra: 2012
 • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker (Vypracovaná: Podle života Madam C. J. Walker)

  Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker (Vypracovaná: Podle života Madam C. J. Walker)

  Doposud nevyřčený příběh Madam C.J. Walker, která se pokusila překonat nepřátelství Ameriky vůči černým, poradila si se svou konkurencí, prožila bouřlivé manželství a stala se první černou milionářkou v USA.

  Premiéra: 2020
 • Political Animals

  Political Animals

  Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

  Premiéra: 2012
 • Noughts + Crosses (Kruhy + kříže)

  Noughts + Crosses (Kruhy + kříže)

  V alternativní realitě, kde rasismus rozdělil společnost, sledujeme Sephy a Calluma. Tyto dva dělí jejich barva pleti, ale spojuje je láska.

  Premiéra: 2020
 • Schitt's Creek

  Schitt's Creek

  Miliony vydělal na videopůjčovnách. Teď, když po nich neštěkne ani pes, přijde o všechny peníze. Johnny Rose, dříve magnát, nyní chuďas, se proto s rodinou musí přestěhovat do zapadlého městečka Schitt's Creek, které si kdysi z plezíru koupili. A musí se v něm naučit žít.

  Premiéra: 2015
 • Hollywood

  Hollywood

  Ryan Murphy přichází s dalším seriálem ze své dílny pro streamovací stanici Netflix. Tentokrát se zaměří na losangeleskou čtvrť Hollywood, která je známá svým zábavním průmyslem. Tato minisérie je popisována jako „milostný dopis Zlaté éře Tinseltownu“.

  Premiéra: 2020

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů