Mark Cobden se dostává do vězení a je požírán pocitem viny za zločin, který spáchal. Setkává se zde s Ericem McNallym, vězeňským důstojníkem, který se snaží své svěřence chránit. Jenomže jeden z nejnebezpečnějších vězňů pozná jeho slabost a Eric se musí rozhodnout zda upřednostní své zásady nebo dá přednost rodině.
21. prosince 1988 letěl let Pan Am 103 z Heathrow na letiště JFK, když nad malým skotským městečkem Lockerbie explodovala bomba v jeho nákladovém prostoru a zabila 270 lidí, včetně 43 britských občanů a 190 Američanů. Jednalo se o nejhorší teroristický útok na britském území a první velký útok na americké občany.
Příběh se točí okolo dvou nevyřešených případů z osmdesátých let. V roce 2006 je detektiv Steve Wilkins povýšen a rozhodne se oba případy znovu otevřít. Díky moderním technologiím se detektivům podaří najít nové důkazy, které by mohly usvědčit zloděje, který si právě odpykává svůj trest.
Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.
Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.
Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."