ZeroZeroZero a podobné seriály

 • Baghdad Central

  Baghdad Central

  V říjnu 2003 byl Bagdád okupovaný americkou armádou šest měsíců. Došlo k rozpuštění armády i policie a ve městě nebyl nikdo, kdo by dohlížel na pořádek. Policista Muhsin al-Khafaji tak přišel úplně o všechno a každý den se snaží udržet sebe a svou nemocnou dceru v bezpečí.

  Premiéra: 2020
 • Puerta 7

  Puerta 7

  Odhodlaná žena chce vést argentinský fotbalový tým, ocitá se v prostředí, které je plné násilí a korupce.

  Premiéra: 2020
 • The Gloaming

  The Gloaming

  Molly McGee je policistkou, která vyšetřuje vraždu vraždu neznámé ženy. Během vyšetřování se dostává do týmu s Sledem O'Connellem.

  Premiéra: 2020
 • Hatton Garden

  Hatton Garden

  Během velikonočního víkendu v dubnu 2015 se jeden gang zaměřil na diamantovou čtvrť v Londýně, kde vykradl několik zlatnictví.

  Premiéra: 2019
 • The Five (Pátý)

  The Five (Pátý)

  Jeden z pěti kamarádů zmizí, ale o dvacet let později se jeho DNA najde na místě vraždy. Zbývající čtveřice musí prozkoumat minulost a zjistit, jestli jejich kamarád opravdu zemřel.

  Premiéra: 2016
 • Ślepnąc od świateł (Oslněni světlem)

  Ślepnąc od świateł (Oslněni světlem)

  Tento polský seriál se zaměřuje na kokainového dealera, jehož uspořádaný život se během sedmi dní změní v chaos.

  Premiéra: 2018
 • Top Boy

  Top Boy

  Seriál sleduje život na východě Londýna, kde se mladí shlukují v gangech a prodávají drogy.

  Premiéra: 2011
 • 15 Days

  15 Days

  Člen rodiny zabije svého příbuzného. Následně probíhá vyšetřování.

  Premiéra: 2019
 • Kriger

  Kriger

  Válečný veterán se vrací do Kodaně, kde se spojuje s vdovou svého nejlepšího přítele a pronikne do gangu, který se ozančuje jako The Wolves.

  Premiéra: 2018
 • Press (Tisk)

  Press (Tisk)

  Press sleduje, jak se jednotlivé postavy snaží skloubit práci a osobní život ve světě neustálého globálního zpravodajského tla­ku.

  Premiéra: 2018
 • The Accident

  The Accident

  Komunita, která byla dlouho ponechávána bez rozvoje se teď nabízí velký stavební projekt, který místním slibuje lepší budoucnost, regeneraci a tolik potřebná nová pracovní místa. Ale exploze, kterou následuje fatální kolaps, zanechá řadu mrtvých včetně dětí.

  Premiéra: 2019
 • Show Me a Hero

  Show Me a Hero

  Mladý starosta jednoho amerického města v 60. letech 20. století čelí soudu za svou snahu postavit několik levných bytových jednotek mezi domy v čtvrti, ve které bydlí běloši. Tato snaha ale názorově rozpůlí město, paralyzuje samosprávu a zničí starostovu politickou budoucnost. Šestidílná minisérie vychází ze stejnojmenné knihy Lisy Belkin.

  Premiéra: 2015
 • Charité

  Charité

  Seriál sleduje úspěchy slavných německých lékařů a vědců v prestižní nemocnici Charité v Berlíně koncem 19. století.

  Premiéra: 2017
 • Spectros

  Spectros

  Mladík a jeho přítel se ocitají v boji mezi brazilskou čarodějnicí a japonským duchem.

  Premiéra: 2020
 • Giri/Haji

  Giri/Haji

  Policista z Tokia se vydává do Londýna, kde chce najít svého mladšího bratra, který je součástí jakuzy. Kromě toho má ještě v plánu zabít japonského obchodníka.

  Premiéra: 2019
 • Zrádci

  Zrádci

  Zrádci jsou příběhem o nerovném boji policie s drogovou mafií a o morálních hranicích, které je někdy třeba překračovat.

  Premiéra: 2020
 • Yankee

  Yankee

  Malcolm Moriarty je americký podnikatel, který aby ochránil svou rodinu jede do Mexika, aby se stal drogovým bossem.

  Premiéra: 2019
 • The Detectives

  The Detectives

  Seriálové dokumentární drama oživuje staré policejní případy, když kombinuje vyšetřování případu s rozhovory s původními detektivy. Každá epizoda se zaměřuje na jiného detektiva, který vypráví svůj příběh.

  Premiéra: 2018
 • The Firm (Firma)

  The Firm (Firma)

  Deset let po událostech z právnické kanceláře Bendini, Lamber & Locke se zdá, že Mitchell McDeere může se svou ženou Abby opět žít spokojený život. Šéf chicagských mafiánů zemře ve vězení a od právnické firmy, kterou McDeere pomohl potopit za krytí zločinů mafie, zřejmě už žádné nebezpečí nehrozí. McDeereovi už nemusí být součástí programu ochrany svědků a mají šanci zaměřit se na svou budoucnost. Mitchell si vybuduje novou právnickou firmu Kinross & Clark. Brzy ale zjistí, že ho mají v hledáčku jiné firmy a že se kolem jejich klienta obviněného z vraždy motá podezřelé spiknutí. A to ještě nikdo netuší, že mafie se chce stále pomstít… Seriál vychází z původního románu Johna Grishama.

  Premiéra: 2012
 • State of the Union (Zpráva o stavu manželství)

  State of the Union (Zpráva o stavu manželství)

  Louise a Tom se snaží napravit své rozpadající se manželství manželskou terapií, na kterou chodí každý týden. Ještě než jdou na terapii, tak se sejdnou v hospodě, kde vzpomínají na staré dobré časy a snaží se přijít na to, kde se stala chyba.

  Premiéra: 2019

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů