Pokémon
86/100 - 39×

Pokémon

Pikachu, Charmander, Bulbasaur a Squirtle jsou jedni z mnoha tvorů se zvláštními schopnostmi, takzvaných pokémonů, kterých je plný svět, ve kterém žije mladý Ash Ketchum, jenž se touží stát nejlepší trenérem pokémonů všech dob. V jeho snažení mu pomáhají věrní přátelé, kteří ho doprovázejí každým dobrodružstvím, ale mají samo sebou i nepřátele, kterým musí čelit.

Japonsko | 1997 | Pauza
vysílání
24 sezón | TV Tokyo | 22 minut
žánr
Anime, Dětský, Fantasy

Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

Mladík Tim Goodman, který se moc nekamarádí s pokémony, zjistí, že jeho otec zemřel. Když navštíví jeho byt, kde se nachází i otcova detektivní kancelář, narazí tu na jeho parťáka Pikachua, kterému však překvapivě rozumí. Ti musí spojit své síly, aby vyřešili nejenom jeho záhadnou smrt, ale i prošetřili organizaci, která stojí za jeho úmrtím. Brzy se jim podaří zjistit, že v celém případu sehrál roli jeden legendární pokémon.

2019

Základní info

Režie: Rob Letterman
Scénář: Dan Hernandez, Benji Samit, Rob Letterman, Derek Connolly
Hrají: Ryan Reynolds (detektiv Pikachu), Justice Smith (Tim Goodman), Kathryn Newton (Lucy Stevens), Ken Watanabe (Hide Yoshida), Ryan Reynolds (Harry Goodman), Karan Soni (Jack), Omar Chaparro (Sebastian), Bill Nighy (Howard Clifford), Chris Geere (Roger Clifford), Suki Waterhouse (paní Norman), Rita Ora (Dr. Ann Lauren), Diplo (DJ), …
Japonský název: 名探偵ピカチュウ
Americký název: Pokémon: Detective Pikachu
Český název: Pokémon: Detektiv Pikachu
Japonská premiéra: 3. května 2019
Americká premiéra: 10. května 2019
Stopáž: 104 minut

Chronologické zasazení

Třiadvacátý film ze světa pokémonů měl premiéru v průběhu vysílání dvaadvacáté série, konkrétně mezi epizodami A High-Speed Awakening! a The One That Didn't Get Away! Děj snímku však nemá s příběhem dvaadvacáté řady nic společného, jde o hraný film zaměřující se na zcela něco jiného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama