Poldark S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

George Warleggan rozšiřuje svou sféru vlivu za pomoci pochybného spojenectví, což ale dostane Poldarkovy do svízelné situace.

cz sk
21.7.2019
59 minut

Demelza spolu s dětmi přijíždí za Rossem do Londýna, ale jeho snahy o Nedovo očištění je dostanou do nesnází. George se snaží ze svého spojenectví získat co nejvíc, ale jeho dlouhotrvající zármutek má nečekané následky. Když Ned konfrontuje muže zodpovědného za svůj pád, Demelza se začne obávat, že si zahrávali se silami mimo jejich dosah. Ross se pokouší najít muže, který může očistit Nedovo jméno, ale přitom se ocitá v kompromitující situaci, která vrhá stín na vše, co udělá.

Drake a Morwenna se mezitím pomalu posunují ve svém vztahu. Valentin je zanedbávaný, nemá nastaveny žádné hranice. Geoffrey Chalres zjišťuje, že musí postupovat velmi opatrně, pokud chce získat přízeň Cecilina otce.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Trošku slabsi dil, ale predpokladam, že z hlediska vyvoje to tak muselo byt. A poradne vzruso a dramo jeste prijde. Jsem jen rada za stabilitu vztahu Rosse a Demelzy. Konecne!

redaktor
26.7.2019 | 13:14:26

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás