Poldark S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

George Warleggan rozšiřuje svou sféru vlivu za pomoci pochybného spojenectví, což ale dostane Poldarkovy do svízelné situace.

cz sk
21.7.2019
59 minut

Demelza spolu s dětmi přijíždí za Rossem do Londýna, ale jeho snahy o Nedovo očištění je dostanou do nesnází. George se snaží ze svého spojenectví získat co nejvíc, ale jeho dlouhotrvající zármutek má nečekané následky. Když Ned konfrontuje muže zodpovědného za svůj pád, Demelza se začne obávat, že si zahrávali se silami mimo jejich dosah. Ross se pokouší najít muže, který může očistit Nedovo jméno, ale přitom se ocitá v kompromitující situaci, která vrhá stín na vše, co udělá.

Drake a Morwenna se mezitím pomalu posunují ve svém vztahu. Valentin je zanedbávaný, nemá nastaveny žádné hranice. Geoffrey Chalres zjišťuje, že musí postupovat velmi opatrně, pokud chce získat přízeň Cecilina otce.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Trošku slabsi dil, ale predpokladam, že z hlediska vyvoje to tak muselo byt. A poradne vzruso a dramo jeste prijde. Jsem jen rada za stabilitu vztahu Rosse a Demelzy. Konecne!

redaktor
26.7.2019 | 13:14:26

Poldark
95/100 - 98×

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Kyle Soller (Francis Poldark), Ruby Bentall (Verity Poldark), Caroline Blakiston (Teta Aghata), Luke Norris (Dwight Enys), Jack Farthing (George Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), John Nettles (Ray Penvenen), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance), Beatie Edney (Prudie Paynter), Philip Davis (Jud Paynter), Warren Clarke (Charles Poldark)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Hlídejte si nás