Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

S05E06: Episode 6

S05E06: Episode 6

Ross se snaží pomoci Nedovi, který je postaven před soud. Geoffrey Charles a Cecily se rozhodnou spolu utéci a Demelza odhalí, kdo krade rudu z dolu. Sam se sbližuje s Rosinou, ale mezi ně se vetře Tess.

cz sk
18.8.2019
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Tahle epizoda me prijemne prrkvapila. Vyvoj jsem ocekavala, ale zpracovani vsech tech emoci mi nejak dostalo. Zvlast ten konec a ta absolutni duvera mezi Rossem a Demelzou. Nadhera. I vyvpj vztahu Dwighta a Caroline, vlastne i George… Pravda, ta posledni udalost mi zvedla ze zidle a sneak peek na priste jeste vic… no uvidime co prinese tech poslednich par epizod. Ale za me dneska absolutni spokojenost navzdory smutnemu vyvoji udalosti.

redaktor
21.8.2019 | 7:07:21

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama