Poldark S05E06: Episode 6

S05E06: Episode 6

S05E06: Episode 6

Ross se snaží pomoci Nedovi, který je postaven před soud. Geoffrey Charles a Cecily se rozhodnou spolu utéci a Demelza odhalí, kdo krade rudu z dolu. Sam se sbližuje s Rosinou, ale mezi ně se vetře Tess.

cz sk
18.8.2019
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Tahle epizoda me prijemne prrkvapila. Vyvoj jsem ocekavala, ale zpracovani vsech tech emoci mi nejak dostalo. Zvlast ten konec a ta absolutni duvera mezi Rossem a Demelzou. Nadhera. I vyvpj vztahu Dwighta a Caroline, vlastne i George… Pravda, ta posledni udalost mi zvedla ze zidle a sneak peek na priste jeste vic… no uvidime co prinese tech poslednich par epizod. Ale za me dneska absolutni spokojenost navzdory smutnemu vyvoji udalosti.

redaktor
21.8.2019 | 7:07:21

Poldark
95/100 - 100×

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Kyle Soller (Francis Poldark), Ruby Bentall (Verity Poldark), Caroline Blakiston (Teta Aghata), Luke Norris (Dwight Enys), Jack Farthing (George Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), John Nettles (Ray Penvenen), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance), Beatie Edney (Prudie Paynter), Philip Davis (Jud Paynter), Warren Clarke (Charles Poldark)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Hlídejte si nás