Poldark Seznamte se s novými postavami

Seznamte se s novými postavami

Seznamte se s novými postavami

Do premiéry třetí řady zbývá už jen pár dní, je tedy na čase zjistit, na koho se kromě starých postav můžeme těšit. Tentokrát se zaměříme zejména na Demelziny bratry, Drakea a Sama Carneovy.


5 0
7.6.2017

Kde jsme skončili

I když byla mezi druhou a třetí sérií pauza „pouhých“ 6 měsíců, nebude určitě od věci nastínit, co můžeme v následujících dílech čekat.

Pozor! Na následujících řádcích se mohou objevit mírné spoilery. Čtěte proto na vlastní nebezpečí.


Scénář se bude odvíjet podle knih Winstona Grahama, konkrétně pátého a šestého dílu. Ocitáme se tedy v roce 1794, kdy Elizabeth Warlegganová očekává narození svého prvního dítěte, jehož otec by mohl být sporný. Na druhou stranu se bude muset Demelza vypořádat se smrtí ve vlastní rodině, když se dozví o odchodu svého otce. Do toho ve Francii vrcholí Velká francouzská revoluce, což nevyhnutelně ovlivní smýšlení prostých lidí v celé Evropě, Cornwall nevyjímaje.

A storms coming.. #oneweektogo #poldark #prudieandthecarnes #albumcover #eleanortomlinson #cornwall

Příspěvek sdílený Tom York (@tomyork_offi­cial), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–06–02T23:20:21+0­0:00“>Čen 2, 2017 v 4:20 PDT</time>

Bratři Carneovi

Kromě všech těchto dramat se ale můžeme těšit hlavně na dvě nové hlavní postavy, kterými budou Sam Carne a Drake Carne, Demelzini mladší bratři, které opustila, když před lety utekla z domova před svým otcem. Teď, když se mohou konečně vymanit z jeho vlivu, přichází na Namparu za svou sestrou, nyní váženou paní Poldarkovou.

Sam Carne

kterého hraje Tom Yorke, je ten starší z bratrů a můžeme jej popsat jako charismatického mladého muže. Je pro něj také velmi typický jeho zápal pro víru, jelikož je oddaným metodistou. Snaží se tedy zachránit před peklem co nejvíce duší a brzy v okolí shromáždí malou kongregaci věřících, což zapříčiní jeho neshody nejen s místní církví, ale také s Georgem Warlegganem.

Tom Yorke jako Sam Carne. Foto: BBC

Sám herec přiznává: „Je odvážné přijít do tak ikonického a známého seriálu. Ale postava Sama je dar – je vzácné, aby tak mladý herec dostal příležitost hrát postavu s takovými morálními zásadami a přesvědčením.“

Drake Carne

Drakea se zhostí herec Harry Richardson. Má blíže spíš ke své nespoutané sestře než k bratru svázanému božími pravidly, ale představuje sílu, která zasáhne život každého v okolí. Je to také rozený romantik a okamžitě se zamotá do komplikovaného vztahu s další novou postavou – Morwennou.

Harry Richardson jako Drake Carne. Foto: BBC

Herec přiznal, že casting na roli Drakea pro něj nebyl snadný. „Při castingu jsem byl vyděšený, protože jsem neznal nikoho z Cornwallu. Velmi dlouho jsem se zaměřoval na to, abych zvládl ten přízvuk správně.“

A tak ti, kteří si minou sezónu stěžovali, že jsme se nedočkali žádné scény podobné té ikonické s kosením na poli, možná mohou doufat v lepší zítřky, protože tyto dva nové přírůstky dle našich informací určitě uvidíme bez košile.

Oba bratři pospolu. Co je čeká? Foto: BBC

Zdroj: The Telegraph

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E09: Episode 9

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje: Anniie126 ze serialzone.cz, čímž jí velice děkujeme. 

Překlad sedí na verze:

  • … HDTV.x264-MTB

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit se můžete v našem fóru.

Reklama

Čtvrtá řada

Poldark se vrátí i se čtvrtou sérií

Poldark se vrátí i se čtvrtou sérií

Dobrých zpráv není nikdy dost. Před pár dny bylo oznámeno datum premiéry očekávané třetí řady. Nyní máme i oficiálně potvrzeno, že oblíbené drama Poldark získalo čtvrtou řadu. Kdy začne natáčení?

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás