Poldark SOUTĚŽ: Vyhrajte tři výtisky druhého dílu ze série o Poldarkovi

SOUTĚŽ: Vyhrajte tři výtisky druhého dílu ze série o Poldarkovi

SOUTĚŽ: Vyhrajte tři výtisky druhého dílu ze série o Poldarkovi

Před necelým půl rokem jste měli možnost díky Nakladatelství Baronet soutěžit o první vydání prvního dílu série o Poldarkovi. Díky velkému úspěchu a zájmu pro vás nakladatelství uspořádalo soutěž druhou, tentokrát o druhý díl z názvem Demelza: Dáma z chatrče.


9 0
2.3.2016

Ross Poldark se vrátil po ukončení války za nezávislost z Ameriky do rodného Cornwallu, ale stále víc se vzdaluje elegantní a distingované společnosti, z níž vzešel. Po otcově smrti a ztrátě milované ženy se ožení s chudou a zavrhovanou dívkou Demelzou, které se ze soucitu ujal a již zaměstnal ve svém domě jako služebnou. Tento nerovný sňatek však ještě víc zjitří jeho rozpory s lidmi, jež kdysi považoval za své přátele. Mladičká Demelza ovšem musí svádět ještě tvrdší a bolestnější boj než Ross – snaží se přizpůsobit světu svého muže, jehož oddaně miluje, vzdoruje nevraživosti lidí, kteří jejímu soužití s Rossem nepřejí, a snaží se zajistit své místo na slunci nejen pro sebe, ale i pro jejich dítě, jež přichází na svět. Zároveň stojí při svém manželovi v jeho snaze uvést do pořádku rodový majetek, především měděný důl, a zajistit místním lidem jejich práva, což je v oblasti sužované bídou a propastnými společenskými rozdíly přetěžký úkol. (Pokračování na stránkách nakladatelství Baronet)

Nakladatelství Baronet si připravilo pro své návštěvníky 26 stránkovou ukázku z knihy, kterou si náležitě vychutnejte. Máte možnost nahlédnout do jednoho z nejdůležitějších večerů Rosse a Demelzy.
Druhý díl série vyjde 16.3.2016 a třetí díl, s názvem Jeremy Poldark: Nový začátek, je plánovaný na podzim 2016. Ale nezoufejte, nakladatelství si pro nás připravilo exkluzivní 16 stránkovou ukázku z tohoto dílu, která nás navnadí jak na knihu, tak na druhou sérii!


České obaly k druhé a třetí knize. U třetí knihy je obálka pouze ilustrativní. Čeká se na originální seriálovou obálku. Zdroj: Baronet

V soutěži stačí odpovědět správně na tři otázky uvedené níže a pak mít štěstí při losování.

  • Děj druhé knihy se odehrává v jakých letech?
  • Jak se jmenuje doktor, kterého Ross požádal o pomoc s Demelzou?
  • Doplňte úryvek z knihy Demelza: Dáma z chatrče: ,,Z jeho očí však _______ cosi zvláštního, co _______ znemožnilo všechno tohle vnímat."

Přijdou-li vám otázky příliš těžké, nápovědy najdete jak na webu nakladatelství Baronet, v ukázce, tak i na našem webu.

Své odpovědi posílejte na soutěžní e-mail soutez@edna.cz s předmětem Poldark. V těle e-mailu nezapomeňte kromě správných odpovědí také uvést své uživatelské jméno na Edně. E-maily, které nebudou obsahovat tyto náležitosti, budou ze soutěže vyřazeny.
Soutěže se nemůžou zúčastnit členové redakce webu Edna.cz.
Soutěž začíná ve středu 2. března 2016 a končí v úterý 15. března ve 20:00.
Přejeme hodně štěstí a držíme palce :-)

Diskuze /2

Lucianna4

Posláno :-)

2.3.2016 | 16:21:35
alexvera

taktéž posláno :)

5.3.2016 | 21:45:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E09: Episode 9

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje: Anniie126 ze serialzone.cz, čímž jí velice děkujeme. 

Překlad sedí na verze:

  • … HDTV.x264-MTB

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit se můžete v našem fóru.

Čtvrtá řada

Poldark se vrátí i se čtvrtou sérií

Poldark se vrátí i se čtvrtou sérií

Dobrých zpráv není nikdy dost. Před pár dny bylo oznámeno datum premiéry očekávané třetí řady. Nyní máme i oficiálně potvrzeno, že oblíbené drama Poldark získalo čtvrtou řadu. Kdy začne natáčení?

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás