Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Začalo natáčení čtvrté řady

Začalo natáčení čtvrté řady

V Americe se teprve teď dočkali oficiálního vysílání třetí řady, ale štáb už pilně pracuje na pokračování našeho oblíbeného seriálu. Co jsme pro vás zjistili? Zjistěte v pokračování.

17 0
2.10.2017

Kdopak nám to drží klapku? Že by sám dědic Valentine Warleggan?

Our new Geoffrey Charles – Louis Davison! Welcome to team #Poldark.

Příspěvek sdílený Official Poldark (@official_pol­dark), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–09–05T15:05:12+0­0:00“>Zář 5, 2017 v 8:05 PDT</time>

Nový představitel starší verze Geoffreyho Charlese Poldarka – Louis Davison.

Kromě nových fotek se také můžete na novou řadu navnadit knihami, které jsou předlohou seriálovému ději. Čtvrtá série se bude odehrávat podle poslední části šestého dílu Four Swans a celého sedmého dílu Angry Tide, jejichž překlad plánuje nakladatelství Baronet vydat v roce 2018.

Jak se těšíte na čtvrtou sérii? Máte přečteny dosavadní knihy? A čím si krátíte čekání?

Diskuze /2

Šaďa

Premiéra čtvrté řady je 10.6.

#2 MarsiL
25.5.2018 | 11:37:16
MarsiL

#1 Šaďa: A tady ticho po pěšině…

30.5.2018 | 18:13:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama