Poldark Začalo natáčení páté série

Začalo natáčení páté série

Začalo natáčení páté série

Ačkoliv v létě skončilo vysílání čtvrté série, štáb nezahálí a rovnou se pustil do tvorby dalších dílů z malebného Cornwallu.

10 0
10.9.2018

Skupinové foto

Celý štáb se sice na fotku nevešel, ale i tak je to úctyhodná armáda, která bojuje za Rosse Poldarka. V pozadí můžeme vidět sídlo Poldarků – Trentwith.

Pátá a poslední

Tato řada byla zároveň oznámena jako finální. Dočkáme se také skoku o 10 let oproti poslednímu vysílanému dílu. S tím bude souviset i obsazení nových postav a přeobsazení stávajících – zejména dětí Rosse a Demelzy, na jejichž osudy se teď budeme hlavně zaměřovat.


Očekávat můžeme seriál na obrazovkách v roce 2019 a dá se čekat, že to bude tradičně v létě.

Jak se vám líbila poslední série? Těšíte se na nové příběhy?

Zdroj: BBC

Diskuze /5

BerryBlack

Jupíí. Škoda, že poslední. Knih by bylo ještě tak na dvě.

https://baronet.cz/index.php?…

#2 Bafomet42
11.9.2018 | 7:57:11
Bafomet42

#1 BerryBlack: No nevím, čtvrtá řada byla dost slabá, s první se vůbec nedá srovnat. Občas mi bylo až trapně a děsil jsem se, jaká sentimentální telenovela se z Poldarka stala.

#3 hermionablack
11.9.2018 | 21:04:34
hermionablack

#2 Bafomet42: Bohužel souhlasím. Po úžasné první řadě sklouzl seriál jen do vztahové roviny (kdo s kým) a zbylé dějové linky nedostaly prostor, ústřední dvojice je už navíc dost slavná a chce se také věnovat jiným projektům.

#4 Bafomet42
webmaster
12.9.2018 | 0:24:13
Bafomet42

#3 hermionablack: Ale přeci jen ten úpadek byl pozvolný, druhá řada byla také ještě zajímavá, třetí už méně – nastalo velké zjednodušování, banálnění a především ahistoričnost. Ale čtvrtá náhle vše pohřbila. Z Poldarka se stal nesmrtelný, vždyvítězící Ivanhoe a tuhý společenský řád předviktoriánské Anglie (éra šíleného krále) jakoby neexistoval.

BTW: Tradiční vysílací čas byl podzim. Léto byla novinka čtvrté řady.

12.9.2018 | 17:20:46
Zuzanej

Já nemám pocit, že by řady tak upadaly. Myslím, že si drží dost dobrou úroveň. Připadá mi vyrovnanější, než například u Outlandera, tam je sešup markantnější. Já jsem celkem spokojená ale nečetla jsem knihy, takže nemám měřítko.To co mě na Rossovi v prvních sériích štvalo se malinko vytratilo a nakonec mi bylo líto Elizabeth, i když její postava byla taky na facičku. A tak se těším na 5. sérii.

16.1.2019 | 16:22:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Hlídejte si nás