Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Dwight Enys

Dwight Enys

Dwight je motivovaný silnými morálními principy Jeho odvaha je testována příjezdem Caroline Penvenové, ženou, která táhne Dwighta ze známého prostředí do vzrušujícího.

Sezóny 5
2015 - 2019

Dwight je jak vevnitř, tak venku velmi čestný a ušlechtilý muž. Myslím si, že mnoho z nás by rádo reagovalo stejně, jako on, kdyby měli podobné dovednosti a jejich využití. V knihách se Ross s Dwightem seznámí až v Cornwallu, ale dle scénářů od Debbie se znají již z války, kde Dwight ošetřoval Rossův obličej a díky tomu je historie jejich přátelství delší a důležitější. Pro nás je příjemné hrát bratry ve zbrani. Dwight je v bitvě rozhodně rohovým mužem. Ross je boxer a Dwight ho ošetřuje. Luke Norris pro BBC

Ross se svým nejlepším parťákem Dwightem. Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Nejlepší.

15.5.2019 | 18:05:06
piperw

nejlepší mužská postava

20.1.2019 | 15:22:18
dCate

Jak já ho miluju

3.7.2017 | 13:58:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama