Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

Když druhá řada, tak dva trailery

Když druhá řada, tak dva trailery

Premiéra nové série s neohroženým kapitánem Poldarkem začíná už za pár dní, a tak se můžeme navnadit hned dvěma velmi dynamickými upoutávkami.

11 0
31.8.2016

Oficiální trailer

Thumbnail Play icon

Může žena milovat dva muže? A může muž milovat dvě ženy? A komu to jednu ubalila Demelza? Trailer ve svižném tempu odhaluje, že si s Rossem a jeho osudovými ženami ještě užijeme své.

Pokud se vám dostala pod kůži hudba hrající v traileru, pak můžete tuto skladbu najít jako Missile od Dorothy.

Trailer stanice PBS

Thumbnail Play icon

Upoutávka z pohledu Rosse nám servíruje další nové záběry a my už víme, na co se hlavně těšit – nová pokušení, zrady, vášeň, prostě prvotřídní drama.

A co vy? Těšíte se a budete s námi sledovat novou sérii? A co říkáte na nové postavy, které se v traileru mihly? Podělte se o své názory do komentářů!

Diskuze /5

veronika1804

Už sa neviem dočkať :D A Demelza asi vpalila Poldarkovi …hhhh

31.8.2016 | 14:46:14
hrubuh

by mě zajímalo, v traileru stanice PBS je na konci řečeno, že premiéra je 25.9. a první díl bude dvouhodinový. Na BBC One je ovšem uvedena délka prvního dílu 59 min, tak jak to? Nevíte někdo? Jinak já se taky nemůžu dočkat, sledovat určitě budu!

#3 hermionablack
31.8.2016 | 22:46:37
hermionablack

#2 hrubuh: Oficiálním majitelem seriálu je BBC, takže bych se držela spíše jejich vyjádření. U PBS mě to taky zarazilo, ale možná si vyjednali lepší podmínky, ty ale platí jen pro jejich předplatitele, takže zbytek světa má smůlu.

webmaster
1.9.2016 | 12:24:17
Zean

Zaujal mě pilot, ale další díly jsem nenašla, na ulož to jen titulky k seriálu. Škoda........

#5 hermionablack
3.9.2016 | 23:25:10
hermionablack

#4 Zean: Napiš mi soukromou zprávu a navedu tě správným směrem ;)

webmaster
4.9.2016 | 21:49:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama