Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E02: Second Time Around

S01E02: Second Time Around

Elaine přesvědčí Garcettiho, aby poslal Buda, aby vyjednal za rukojmí, ale viceprezident Collier si není jistý.

cz sk
22.7.2012
1 hodina

Douglas objevil TJ začal znovu brát drogy. Collier v televizi oznamuje, že se v Ománu něco stane v souvislosti s krizí rukojmí, což způsobí, že se Omán vytáhne. Elaine uzavřela last-minute dohodu s tureckým velvyslancem, aby uspořádala rozhovory v Istanbulu. Bud je úspěšný a osvobodí rukojmí. Zpět domů se TJ pokouší ukrást peníze své babičce pro svůj nový noční klub poté, co jí a jeho rodičům byly odepřeny peníze. Nemůže s tím projít. Douglas mu nakonec dá peníze. Poté, co se Douglasova zásnubní party konečně stane, odejde do Bergu, aby jeho matka znovu utekla.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama