Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E03: The Woman Problem

S01E03: The Woman Problem

Ve snaze zabránit Elaine v běhu proti němu, Garcetti žádá svého dlouholetého mentora, Justice Diane Nash (Vanessa Redgrave), aby odešel z Nejvyššího soudu, aby mohl jmenovat Barrish, aby nahradil Nashovo místo.

cz sk
29.7.2012
1 hodina

Nash zvažuje přijetí nabídky, protože její dlouholetý partner umírá. Někdo v Bílém domě však prozradí podrobnosti Washingtonskému glóbu, což Susan umožní Elaine odhodit. Mezitím Elaine oznamuje svou kandidaturu své rodině a čerpá negativní reakce od své matky. Bud, Douglas a TJ se vydávají na rybářský výjezd a zůstávají v domě průzkumníka. Anketa předpovídá, že Elaine vyhraje v primárním závodě, ale pouze v případě, že Bud zůstane mimo střed pozornosti. Barrish přesvědčí Nasha, aby nepřijal Garcettiho nabídku, a Susan odkládá svůj příběh o kandidatuře Elaine pod podmínkou, že jí Douglas řekne všechno, co k tomu vedlo.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama