Political Animals
92/100 - 10×

Political Animals

Elaine Barrish (Sigourney Weaver) je bývalá manželka exprezidenta a dnes sama ambiciózní politička. Se současným prezidentem, kterého by tajně ráda po volbách nahradila, řeší mezinárodní krize, mnohem častěji ale řeší krize záletného exmanžela a ženícího se staršího a drogujícího mladšího syna. Napodiv by mohla být nápomocná žurnalistka (Carla Gugino), která si kdysi postavila kariéru na psaní o excesech exmanžela…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 60 minut

S01E05: 16 Hours

S01E05: 16 Hours

Aby odvrátila pozornost od předávkování TJ, Elaine žádá Susan, aby napsala falešný příběh výměnou za exkluzivní pokrytí záchrany ponorky.

cz sk
12.8.2012
1 hodina

Během letu do San Diega vede opilé flirtování mezi Douglasem a Susan k sexuálnímu setkání. Mezitím Douglasova babička prozradí Anne, že ví, že je bulimická. TJ se probudí a Elaine leží vedle něj na židli; velmi se omlouvá a usíná. Poté, co dorazí Bud, Elaine odejde konfrontovat Garcettiho, který se dozvěděl, že čínské plány na ponoření ponoření uvolní radioaktivní oblak nad San Diegem. Elaine přesvědčí Garcettiho, aby ignoroval čínské hrozby a úspěšně zachránil posádky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama