Power
93/100 - 67×

Power

Power je příběh Jamese „Ghosta“ St. Patricka, bohatého majitele jednoho newyorského klubu, kam chodí jen prominentní návštěvníci. Ze svého podniku chce vybudovat obří impérium, má to ale jeden velký háček. Ghost totiž žije dvojí život – na jedné straně je majitelem úspěšného klubu, na druhé straně je také šéf největší drogové sítě v New Yorku pro prominentní klientelu. Když se však konečně rozhodne přestat se svými ilegálními obchody, vystaví nebezpečí celou svou rodinu i svůj byznys.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Starz | 42 minut

S06E15: Exactly How We Planned

S06E15: Exactly How We Planned

Když je Ghost oznámen jako guvernér Lt, dává mu to solidní vítězství a dělá ho o krok blíže k plně legitimnímu světu.

cz sk
10.2.2020
42 minut

Brzy objeví jednoho ze svých mnoha nepřátel, kteří provádějí plán, který navždy změní jeho život.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Hed94

Já bych to teda zakončil úplně jinak, protože slizák Tate a absolutně retardovaný Tariq si zaslouží jen to nejhorší. Za celou dobu jsem nikdy nepochopil proč Tariq dělá co dělá. Nicméně celkově je to hodně zajímavě natočená finální mini série. Tvůrci si s tím fakt vyhráli, dává to smysl a rozhodně splnili svůj úkol lépe jak GoT nebo jiné seriály, které ve finále úplně vybuchly. Kdyby to někoho zajímalo, tak v produkci jsou momentálně již další 4 spin offy. Tariq a Tasha, Tommy, Young Kanan, Tate

11.2.2020 | 17:10:55
TheRiddleman

GENIALNE FINALE :) teším sa na BOOK 2: GHOST :)

11.2.2020 | 12:55:45

Filtr seriálů
Reklama