Powers
76/100 - 32×

Powers

Lidé se superschopnostmi nejsou v tomto světě nic neobvyklého. Právě naopak. Ne všichni své dary ale využívají k tomu, aby lidstvu pomáhali. Odvrácenou stranu síly využívají i k páchání zločinu. A právě proto jsou tu dva detektivové Christian Walker a Deena Pilgrim, kteří se svou speciální policejní divizí Powers vyšetřuje případy spjaté s nadpřirozenem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Sony Entertainment Television | 50 minut
hrají
Noah Taylor (Johnny Royalle),


Premiéra superhrdinského Powers

Premiéra superhrdinského Powers

Dnes měly premiéru první tři epizody tohoto seriálu. Šťastnější a hbitější z vás mohli mít možnost vidět pilotní epizodu na YouTube, než došlo k tradičnímu omezení regionu. Informací a materiálů k seriálu zatím není mnoho, pojďme si však alespoň shrnout, co nás v první sérii vůbec čeká.


7 0
10.3.2015

O čem to bude

Jak už z minulého článku víme, seriál Powers bude vyprávět o policejní jednotce zabývající se kriminálníky s nadpřirozenými schopnostmi. V tomhle světě totiž například schopnost létat není ničím extra ojedinělým. „Hrdinové“, zde přezdívaní jako „Powers“, své schopnosti využívají v běžném životě a nijak se jimi netají.

Středem příběhu bude detektiv Christian Walker, bývalý superhrdina známý jako Diamond, který však o své schopnosti přišel. Nyní se za pomoci dalších obyčejných policistů a své nové parťačky snaží překazit veškeré superzločinecké plány. A že jich v této řadě nebude málo.


Jedním z předních místních padouchů bude Johnny Royalle, schopný se libovolně přemisťovat. Vyvine totiž drogu, která by měla zesílit superschopnosti a to spíše u mladých, nedospělých a radikálnějších jedinců. Na scénu taktéž přijde vynález umožnující odebírání superschopností, ale kam potom mizí? A vše se navíc bude točit kolem postavy Wolfeho, kdysi skvělého učitele mladých Powers, nyní jednoho z nejbrutálnějších a nejkrvavějších mezi nimi. Krví se rozhodně šetřit nebude a čeká nás dost akce.

Bude pokračování?

Výkonný producent seriálu se zatím vyjádřil, že dobře ví jak to všechno skončí. První řada by tedy mohla být relativně uzavřená. Jak se to má s případným pokračováním? Na to je ještě brzo hodnotit, seriál je stále na svém začátku. Ale prostor pro další pokračování prý tvůrci mají, takže pokud dílo bude úspěšné, hurá do toho!

Co titulky?

Překlad bohužel nemáme v plánu. Doufáme ale, že se najde dobrá duše, která titulky přeloží. S případnými zájemci se můžeme domluvit na spolupráci.

Diskuze /7

earthgrowl

Som zvedavý :)

10.3.2015 | 21:52:54
Kafka Tamura

Ahoj. Chci se zeptat, jak to vidíte s titulkama, jestli nějak vůbec? ;)

#4 ScaryX
11.3.2015 | 21:29:13
Kafka Tamura

Jinak na seriál se dost těším, hl. kvůli Sharltovi. No a nejspíš si nebudou brát nějaké servítky se slovníkem, takže to bude uvěřitelnější, a to taky není na škodu. A taky obsazení Michelle Forbes (kterou mám rád z BSG a True Blood… až se k tomu dostanu, tak předpokládám že budu moci přidat i The Killing) je super. Snad to nebude jen další komiksák, který si pustím maximálně tak na spaní.

#6 ScaryX
11.3.2015 | 21:37:42
ScaryX

#2 Kafka Tamura: Jak píšu, nikoho zatím nemáme. Nemluvě o tom, že anglický zas vyjdou bůhvíkdy.

#5 Kafka Tamura
webmaster
11.3.2015 | 21:39:16
Kafka Tamura

#4 ScaryX: Jo aha, sry.

11.3.2015 | 21:46:14
ScaryX

#3 Kafka Tamura: Já jsem právě taky zvědavej. Sharlto tam vypadá fajnově, má zajímavej hlas. Spíš mě ale zaujal Izzard. Když jsem si pod těmi všemi vlasy konečně uvědomil, kdo to vlastně je :D Jemu ty záporácký role sednou perfektně.

#7 Kafka Tamura
webmaster
11.3.2015 | 21:47:00
Kafka Tamura

#6 ScaryX: Toho znám jen z Hannibala a v Superbejvalce s U.Thurman hrál tuším už jednoho „superhrdinského“ padoucha :)

11.3.2015 | 21:51:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama